ked to prezeniete s hyrenim...

hlupacik

je to pekne predsavzatie george, ale preco od noveho roka? preco nie hned? to je tak velmi dolezite sa este ozrat na silvestra?
potom jasne ze bude vyprostovak, a prepijes sa do 10 januara a uz ani nebudes vediet jak sa volas, nie to este o nejakom predsavzati...

hlupacik

no tak to je ina kava :)vsak vidim ludi okolo seba, jak nasavaju,strasne potoky tecu dole gagormi, ale ja uz s alkoholom koncim... predvcerom bol u mna kamos s kabelou chlastu...bavili sme sa od obeda,do veceram rybky vyprazali, muziku pocuvali,kecali, dlho sme sa nevideli a ja som vycuckal za cely ten cas jeden!!! poldecak hrusky pomaly...
takze nemusim hned posielat vsetkych do kelu,
len to chce disciplinu..on vypil 4 piva a 5 poldecakov za ten cas...

george303

Boli casy ked som takto popijal aj mesiac vkuse ... a to nezartujem netvrdim ze vzdy to bolo dorana ale boli aj take dni ... cim viac alkoholu pijes tym si nan organizmus viac zvykne istu dobu mi s alkoholu vobec nebyvalo zle mohol som pit neobmedzene mnozstva a nebol som opity iba unaveny ... teraz to uz obmedzujem ale aj tak je toho dost .. a tyzdnove chaty kde sa pilo nonstop a spalo sa tak hodinka dve ... pfuuu ked nato niekedy spominam tak ani sam tomu neverim ...

hlupacik

george,si velmi sikovny...ale popijaj 4 vecery po sebe, niektore do rana, v pube..
nespi skoro vobec...
tu nejde o nejaky jeden vecer si vypit...

george303

presne takymto ludom alkohol nepatri do ruk :D ludia naco pijete ked to nezvladate ?? ja stym nastastie problem nemam vecer pijem a rano mozem ist do skoly na skusky :D

hlupacik

no sak tyzden som ani mysliet nemohol...nebudem urcite staty, lebo nikam nejdem... budem doma sam...uz si robim plany na novy zivot...a alkohol tam uz vobec nezapada...aj ked som popijal len prilezitostne... :)

muc

hlupacik, to ti trvalo az tyzden, aby si sa konecne nad sebou zamyslel? dobreee....
ale tusim k akemu zaveru dojdes....
...k ziadnemu.... na silvestra budes staty jak hovado ;)

hlupacik

trva to tak 3-4 dni, kym sa clovek dostane po takom niecom do normalu... zalezi na tom, co pre to robi...dobry je pohyb, sport, aj ked to ide tazko...
ja uz som konecne fit... a dnes budem rozmyslat, ako povediem zivot, aby sa mi nic take uz nestalo