Uz ste niekedy nieco vyhrali?

lost

ja si myslim ze keby som zamkol o hrubu retaz hovno, tak by zmizlo do par minut :)

preto mam strach ist do obchodu a nehcat psa vonku, ako to robite kto ma psa ?

radsej ho nechat doma? :)

jajka001_

ja som vyrastala v casoch, ked sa este nekradlo, dvere si mohol nechat odomknute, auto nezamknute, bike pohodeny vonku na zemi, kocik pred obchodom a nic ti nezmizlo. teraz ukradnu fakt ze cokolvek. a nielen nasi pocerni spoluobcania, ako to bolo kedysi , ze hanba, teraz je kradnutie tusim uplne normalna vec a este sa tym aj chvalia.
tak si semtam pripadam ze "momentalne zaostala" :), ze nekradnem

lost

To nie je sprostost ak clovek vrati najdenu vec :)
Ak by to robil kazdy, nikto by sa nemusel bat nieco stratit, nieco nezamknut a podobne..
Ti co hovoria (alebo veria) tomu ze aj nieco najdem, tak je to okradanie rodiny (alebo hlupe) vratit, tak asi este nic nestratili, alebo im nic nebolo ukradnute :)

jajka001_

bibi - ja to nelutujem, my sme obaja take poctive povahy, len ked tak sledujeme ostatnych okolo, si vravime ze my sme asi dobre sprostí :)
neviem ci sa take nieco vravi, ja mam tendenciu nebrat si co mi nepatri a vratit majitelovi...segra nasla v priebehu asi roka tri stratene kufriky - asi kradnute a zahodene - u nas v brane na schodoch, vzdy sme zavolali majitela, jeden sa ledva podakoval, jeden sa podakoval a jeden dal nalezne tusim stovku :)

bibi123

lost-to bolo prve, co ma napadlo:O)))
ale bol uz vecer pred 21, takze predpokladam, ze asi kontroloval WCka, ci su prazdne a nejaky bezdomovec tam nebude nocovat... potom ma zobral do miestnosti, kde bolo milion malych obrazoviek a mapovany cely polus, kde mi ho odovzdal, tam sa clovek len tak pred kamarami neschova...:O)))

bibi123

jajka-ono sa vravi, ze ak clovek najde peniaze a necha si ich (ak ma moznost ich vratit dotycnemu), tak mu prinesu nestastie...
Sranda je, ze na dovolenke som nasla asi pred 2.5rokmi telefon-Nokiu v hodnote 30 000korun, samozrejme, ze ma napadlo si ju nechat-este foliu mala, co bola nova a kebyze ju prevezem vypnutu cez hranice, uz by ju nikto nikdy nevypatral, ale ten pocit spravodlivosti vo mne zvitazil a zavolala som posledne meno zo zoznamu a nejak som dotycnemu vysvetlila, ze mam ten telefon, za chvilu prislo BMW, z neho vyskocil asi 10 rocny fagan, bez toho, aby nieco povedal, schmatol telefon, nastupil do auta a odisiel.. Este som si povedala, ze just som si ho mala nechat:O))) Asi 2 tyzdne na to, som isla do Polusu na WC, volal mi ocino, zlozila som a polozila si iphone na ten drziak na toaletny papier a odisla domov bez telefonu!!! Ked som tam volala, dvihol mi to SBSkar, ze mozem si pre neho prist. Iphone by v tom case strelil aspon za polovicu jeho platu, ale vratil ho!!! takze si myslim, ze treba robit dobre skutky-vracat ludom to, co im patri, potom sa to cloveku vrati... (inak ja som nenavratne postracala uz asi 7 telefonov a 4 penazenky s adresov a milionkrat peniaze a prve, co niekto spravil, ked nasiel telefon, tak ho vypol, aby som ho nevypatrala) na Slovensku ma strasne malo ludi charakter...

jajka001_

v taboroch som vzdy vyhravala za najlepsie upratanu izbu :) parkrat na karnevale...tiez nejake sportove sutaze - ale len tie v tabore, v podstate nie som sportovy typ...ale tak toto neberiem ako nahodnu vyhru, to je nasledok snazenia, to je akoby som dobre znamky povazovala za vyhru :)inak ja ani sa moc nezucastnujem takych sutazi tak ani nemam ako vyhrat. raz som hrala na vyhernom automate a vyhrala som :) hodila som tam euro a pri vyhranej dvacke som to radsej uz nechala tak nech to neprehram :)bolo mi to cudne ze vyhravam :D parkrat som nasla nejake mensie peniaze na zemi.
frajer raz nasiel stratenu buksu s niekolko stotisic korunami a on poctivec ju samozrejme vratil majitelovi :)