maku- up - dlhotvrácny a hlavne prekrývajúc jazvyčky a fľaky po akné...poradte..

Príspevok v téme: maku- up - dlhotvrácny a hlavne prekrývajúc jazvyčky a fľaky po akné...poradte..
NemamNick

Baby, hľadám make - up, ktorý je :
-na zmiešanú pleť so sklonom k začervenaniu
- aby niečo aj vydržal
- hlavne aby mi prekril dobrné fliačiky a jazvyčky po akné (zatial si ich ešte nemôžem dať odstrániť z toho dôvodu že ešte beriem lieky na akné)
Mala som už La-Roche posay...ale veľmi sa mi usádza do pórov takže vidno že ho mám, biodermu radšej ani neskúšam - boli by to asi zbytočne vyhodené peniaze.
Max Factor - Lasting Perf. som mala už dávno ale bojím sa ho kúpiť znovu na moju "novú" pleť...
láka ma však kúpa make - upu od kozmetiky LR, alebo GOSH....no myslím že by to asi chcelo niečo od lekárne, lenže viete ako lekárničky - budú vám ponúkať čokoľvek len aby ste to kúpili....

Tak prosím holky pomôžte mi potrebovala by som ho kúpiť do štvrtku. Veľmi vám ďakujem.
Inak mám 18 rokov takže make - upy pre starnúcu pleť...nie:)

mirka 23

Od Max factor ten nový je lepši ako lasting performance, super kryje. Gosh bude slabší ako MF. La roche je vraj dobrý, ale nemala som, tak neviem porovnať.

Taisiya

tak ti odporucam od VICHY flexilift teint alebo liftactiv flexilift je sice odporucany na prekritie drobnuckych vrasok (zatial nemam) ale som naj- naj- spokojnejsia je uzastny lahucky taky prirodzeny a super prekrije no neposoby ako maska ...baby odporucam oplati sa investovat :) skuste vzorku pre zaciatok

lucka963

baby a aky je ten dermacol acnecover makeup?? ...pozerala som si na googli a celkom ma zaujal, obsahuje aj tee tree olej len neviem ja ked som sa obcas potrela tymto olejom tak som bola velmi cervena akoby nedobre reagovala moja pokozka na tento olej tak neviem :-/

addasd

Najlepsi je asi maybelline v takom sklenenom (ale nie ta novinka - mineralny). Vyskusala som uz vela od astoru, rimell (nekryl), vichy (velmi husty, dermacoll .. la roche posay pouzivam obsac a to len na miesta, kt. chcem ozaj prekryt .. maybelline je taky prirodzeny pre plet, odtiene ktore sa prisosobuju pleti a celkom dobre kryje.. mate niekto lepsi make-up.. rada vyskusam uz aj nieco nove, len neviem ci budem spokojnejsia.