Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kde kupim kokosovy olej??

Príspevok v téme: kde kupim kokosovy olej??
lucka963

ahojte chcela by som sa opytat kde kupim kokosovy olej? chcem ho vyskusat koli akne, a chcem sa opytat ci sa to ma pit alebo davat na tvar??....lebo na tvar mam dost kremov a takych veci tak nechcem zase nieco nove...a dalej vas chcem poprosit aj o dalsie rady ,bola by som rada keby sa zapojil RNG , ake doplnky by som si mohla kupit, vraj v obchodnom dome slimak ma predajnu na vselijake doplnky, je to tak? ....co ma dost trapi ze uz nemam take zle akne ale ked sa odlicim strasne som cervena proste nechapem poznam baby co maju aj horsie akne, podkoznu krupicu a tak ale ked su odlicene niesu take cele cervene ako ja...ja staci ze mam podkoznu vyrazku ktora ani nehnisa ani nieje tvrda len trosku vycnieva tak ju mam cervenu a to ich netlacim...uz som sa naucila vytlacat vyrazky iba ak je na nich naozaj uz biely hnis inak ich nechavam tak ale stale som strasne cervena a aj flaky mam a na toto neviem vobec co by mi mohlo zabrat.....budem rada za hocijake rady

lucka963

lebo je tam 404 prispevkov a nieje lahke sa v tom orientovat a hladat kde sa to da kupit..skusim zajtra zbehnut do toho DM-ka dakujem

LienuskaMN

Cus.Napr.v DM drogerii,maju aj saloos aj purity vison.Oba su fajn,ale ten purity vonia menej.Ale som s nim spokojna:)