antikoncepcia a nechut na sex

Príspevok v téme: antikoncepcia a nechut na sex
many66

potrebovala by som poradit aky druh antikoncepsie zvolit ked s hormonalnou(tabletky) som mala problemy asi take ze som sa vyhadzala na tvary a bola som uplne frigidna.mam 21 a s priatelom nas gumy uz nebavia a na ostro je to predsa len lepsie .moja gynekologicka mi neporadi pretoze na mne skusala tabletky ako na pokusnom kralikovy no vsetky mali rovnaky ucinok(skusala som 3 druhy)a poradit mi neporadila.tiez by mi padlo vhod keby sa mi po nej zvacsili aj prsia a tiez mam trochu obavy ze ci sa predsa len nieco neposmykne ked sa do mna spravy a nebude nechcene babo :)neviem preco ale na100% antikoncepcii neverim ...či?...nemam sa obavat?...chcem si uz sex vychutnat na 110% :)

juliatiaa

ja som brala 5 druhov hak kvoli problemu so znizenym libidom. uz som to videla aj na mojom gynekologovi, ze je zufaly a jednoducho mi povedal, nech neberiem tabletky..ale som si povedala, ze to nie. ved chodim do skoly... ale jedneho dna som sa nasrala a prestala som brat. frajerovi sa to nepaci, ale hned zmeni nazor, ked mam naladu na sex a veci okolo toho. vyratam si, kedy mam plodne dni - vtedy dame prestavku a inak ideme bez nicoho. len jeho "vysledok" nedame do mna.

sunyi

ja mám podobnú skúsenosť...brala som asi 3roky Triregol..po dlhsom uzivani som zacala byt pri sexe skoro uplne sucha, islo totazko a bolestivo...s partnerom som sa rozisla aj koli tomuto problemu..vynechala som antioncepciu asi na pol roka...objavil sa novy partner a bez antikoncepcie som sa az sama na sebe cudovala aky mam sexualny apetit...a teraz zase po dlhsom uzivani sa objavil ten isty problem s inou antikoncepciou...teraz zese rozmyslam ze ju vysadim a pojdeme na to naostro...myslim ze to bude tou antikoncepciu....