priatel mi stale hovori aby som cvicila

Príspevok v téme: priatel mi stale hovori aby som cvicila
panda1

zdravim, neviem ci som tuto temu mala dat sem, ale neviem co si o tom mam mysliet. Mam 175cm a okolo 65kg, co neni nadvaha, nemam super postavu, ale neni to najhorsie. A on mi hovori ze sa o seba nestaram, ked nechodim cvicit, ze sa treba stale zdokonalovat. Mam teraz skuskove, nervy v kybli a on mi robi nervy este s tymto. Inokedy si aj chodim zacvicit tak 2x do tyzdna, podla nalady. Mam potom taky pocit ze sa mu ani nepacim a ked som mu toto povedala, mi na to povedal, ze zasa som prekrutila jeho slova, ze sa mu pacim, ale cvicenie je dolezite. Dost ma to trapi, lebo mi o tom casto hovori.

panda1

cinni, ako ja ti rozumiem, tiez som cvicila a videla som vysledky, bolo mi fain. Ako vidim teraz uz na sebe ze nohavice mi zacinaju byt uzke, cize s tym zacnem daco robit, len teraz ako su tie skusky, tak som z toho dost nervozna. Kardiostroje mam tiez celkom rada, steper, orbitrek, pas, sice moja kondicka nie je bohvie co, ale vydrzala som uz na orbitreku aj 50min. Na jednej strane viem ze to priatel mysli dobre, lenze on to uz doslova prehanal. Chcem si to robit po svojom a nie aby ma niekto stale buzeroval... no myslim ze teraz to uz pochopil.

cinni

no ved jasne, ked ta cvicit nebavi,tak nutit sa neoplati. Zo mna nikdy aktivny sportovec nebude..stale budem mat rada cokoladu a vyprazane rezne a ked ja znesiem jeho zanietenost pre sport,on musi zniest tiez:) Ale poviem ti pravdu,ked som s cvicenim zacala nakoniec s tym kolegom,bolo to super.Aj ked on ma viac ucil cvicit na strojoch,ja som sa zamilovala do kardiostrojov..cim viac sa spotim,vybeham,tym mi je lepsie a aj vysledky na postave nenechali dlho cakat,sebavedomie slo hore,proste super:)takze v nieco mal pravdu ten moj drahy:)ale zo zaciatku som to brala tiez zle,zenske ego je citlive na narazky na postavu a kedze podla BMI mam 7 kil podvahu mi neslo do hlavy co ja mam akoze chudnut!ale nakoniec z neho vyslo,ze len chce aby som zdrava a fit,aby som zila co najdhsie :D..tak teda nakoniec sportujeme aj spolu.v lete tury, bicykle a tak.je to fajn:)ale svoje lenive dni si nechavam v rezerve:)

panda1

ahoj cinni, no to je super, ze to takto dopadlo, teda mne vcera povedal ze ked cvicit nechcem, tak je to moja vec, ale viem ze by chcel aby som cvicila. Ale ja sa rada prihlasim na nieco normalny aerobik ma nebavi, je to o nicom podla mna, som skusala aj flowin uz a to bolo super, len po financnej strane si to nemozem vzdy dovolit, ale uvazovala som ze na novy rok po skuske sa zas na nieco prihlasim. No napr. s tymi cinkami a zelezom no ja k tomu vztah moc nemam, tak mu nebudem klamat ze ma to bavi. Uvidim teraz sa ucim a ine ma nezaujima

cinni

no aj ja som si tym presla:)ja som s priatelom par rokov, velky sportovec,zboznuje turistiku,chodi aj na velke "expedicie"do zahranicia.Zerie len zdrave potraviny,pije len bylinkove caje a vody a tak..Ja som pravy opak, taky gaucovy typ,mojim sportom su nakupy a skusanie topanok:)mam 52kg a 170cm a hadajte,nic som nepocuvala,len ze som lenivec lenivy, ze mam zacat cvicit konecne,ze ako budem vyzerat o par rokov a blaa blaa..Jedneho dna mu vravim mas pravdu,zacnem chodit do posilky.Vlastne uz od zajtra ma zacina trenovat kolega,vies,peto, stretli ste sa pred dvoma tyzdnami na party..ten vysoky:)... Odvtedy som pre neho ta najkrajsia,najsvalnatejsia a k serialom mi nosi kavu a keksiky bez reci:)

jajka001_

ale to ste pekne poriesili, no vidis, treba komunikovat :) tak vesele vianoce vam prajem :) a drzim palce nech ta s tym uz nevytaca - im treba takto polopatisticky :)

panda1

no baby, dneska som s nim bola a povedala som mu ze mi vadi ze mi to stale omiela o hlavu a nie len to ale vsetko a aj som plakala, ked ja som uz taka no :(
Mi povedal ze velakrat to vobec tak nemysli ako to povie a ospravedlnoval sa mi, ze ked cvicit nechcem je to moja vec.
No aj tak nemam najlepsi pocit, lebo slova su slova a hodnotia sa ciny, tak uvidime. Sme si dali aj darceky potom aj si odbalil, on to nevydrzi jednoducho do piatku, ale na to som si uz zvykla a mne dal samozrejme ze nezabaleny darcek, ale potesil ma, Swarovskeho nausnice s retiazkou, i ked viem ze to nema zo svojej hlavy, ale som rada ze mi to kupil.
Inak najskor sa s nou ani nechcel rozpravat, ze je prechladnuty a nema na to naladu, ale ja som uz zacala potom znervoznel a ked videl ze to fakt myslim vazne tak sa musel zapojit a potom ze preco to riesim na Vianoce a tak padli tam vselijake slova, nakoniec sme si spolocne navarili veceru, pomahal mi, ale kolko mu to vydrzi to uvidim

anjelik9

ja som bola na tom vyskovo vahovo ako ty ale spokojna som nebola ja som bola zvyknuta na vahu okolo 60 kil a ked som pribrala 10 tak som sa nemala ani do čoho obliect :) postupne som to zhadzovala nemam ešte všetky kila dolu ale tak vačšinu hej a to som vobec necvičila skôr som skusala jest každe tri hodiny a u mna to pomahalo bolo jedno čo som jedla či sladke slane ale nebolo jedno kedy ked jejňm hala bala tak mam aj taku vahu ale ked jem pekne poctivo podla hodin tak to ide pekne dolu aj bez ujmy na zdravi... to pre pripad keby nie si spokojna ty :P ked si spokojna tak na tom nič nemeň vieš ako to je ked ju miluješ nie je čo riešiť ked ju riešiš nie je čo milovať platí to aj opačne samozrejme :P možno nemáš postavu ako modelka ale nie si ani nejaka rozkysnuta buchta taka normalna baba a priatel ked ta lubi tak ta isto berie taku aka si povahovo vyzorovo keby nie tak stebou predsa nie je...a k tomu cvičeniu ved zober priatela do posilky a môžte cvičiť spolu nech vidi že preňho niečo robíš a on pre tebe :) aj ked daktorí chlapi su zavislý na svojej "dokonalej" postave a hovoria na nas baby :ˇ)

Eva531

panda 1: Ja mam vysku a vahu priblizne ako ty. Cvicim kazdy den doma priblizne 20 minut, obcas zajdem na plavaren - v priemere asi 5x za mesiac a s postavou som spokojna. Nemam sklony k priberaniu. Robim to vsak kvôli sebe a nie kvôli tomu, ze by to niekto odo mna vyzadoval. Cize robim to preto, lebo to sama chcem, cvicenie ma bavi a cvicim a plavam rada. Ak by ma to nebavilo a cvicit by som nechcela, ta urcite by som sa v tomto neprispôsobovala nikomu a uz vôbec nie nejakemu chlapovi. To by bolo to posledne. Milostivy pan by mal pochopit, ze skola je prvorada a pocas skuskoveho obdobia na cvicenie naozaj nie je cas.

jajka001_

panda - vztah sa rozvija, ucite sa obaja, ked si urcitymi zalezitostami prejdete, nebudete ich musiet zas riesit, naucis sa ako komunikovat vo vztahu, to je normalne, a bud k nemu trpezliva, on je na tom tak isto ako ty, hladate si hranice a sposob ako spolu zit. zaklad je laska, ucta, slusnost, snaha