priatel mi stale hovori aby som cvicila

Príspevok v téme: priatel mi stale hovori aby som cvicila
panda1

zdravim, neviem ci som tuto temu mala dat sem, ale neviem co si o tom mam mysliet. Mam 175cm a okolo 65kg, co neni nadvaha, nemam super postavu, ale neni to najhorsie. A on mi hovori ze sa o seba nestaram, ked nechodim cvicit, ze sa treba stale zdokonalovat. Mam teraz skuskove, nervy v kybli a on mi robi nervy este s tymto. Inokedy si aj chodim zacvicit tak 2x do tyzdna, podla nalady. Mam potom taky pocit ze sa mu ani nepacim a ked som mu toto povedala, mi na to povedal, ze zasa som prekrutila jeho slova, ze sa mu pacim, ale cvicenie je dolezite. Dost ma to trapi, lebo mi o tom casto hovori.

panda1

baby dakujem vam pekne ze so mnou pisete. Ja si niekedy uz neviem rady, sme spolu uz dost rokov sak sme sa aj o svadbe bavili, lenze ja si to niekedy neviem predstavit, on je taka nervozna povaha, potom je aj na mna nervozny, mne prasknu niekedy nervy a potom mi povie ze si to nemam tak brat, ze jeho to mrzi, jeho to vzdy mrzi az potom a nerozmysla co mi povie ze on to tak nikdy nemysli. Ale s tym cvicenim on je jak fanatik a podla mna s tym neprestane. Sak to ze on ked mi to omiela o hlavu tak ja uz len z toho principu tam nejdem, lebo ma to nebavi, on ma ako keby do toho nutil nasilu a vzdy mi to odvodni tak ze on to mysli dobre

rozumiem ti

jajka001: jak keby som seba citala :) ty budes mne hodne podobna povaha :)

panda: aby si rozumela, mne sa uz nieco podobne stalo, co ty teraz zazivas. jedine, co pomohlo, bolo zabuchnut mu dvere pred nosom s tym, ze ak sa mu nepaci, co vidi (bola som chora, v teplakoch, spotena), tak nech sa nepozera. inak vecne do mna rypal, nic nebolo dobre, vedel len kritizovat. dvojaky meter - ak som urobila nieco zle, tak este tyzden mi to hadzal o hlavu, ak on, mala som to chapat, prip. nikdy to nepriznal, on predsa chyby nerobi. chvilu som to znasala, potom mi praskli nervy a poslala som ho do riti. este mesiac za mnou doliezal a nechapal preco. uz nikdy viac.

jajka001_

to mi pripada sproste, take kontrolovanie, ze "cvičila si? ", čo je tvoj trener? je to jeho konicek, nie tvoj, ty mas ine starosti. keby to len spomenul sem tak a skusil ta nejak pozitivne motivovat /podme spolu cvicit/ ale toto je taka buzeracia, kontrola, snaha o ovladanie, to nie, to by som nezniesla. by som mu povedala nech mi da s takymi recami pokoj. ze mam ine starosti ako ist cvicit a ked budem mat cas a chut tak pojdem. a ked bude do mna rypat , tak ma tak znechuti, ze ani nepojdem - aby som nemala pocit ze to robim len kvoli nemu.

rozumiem ti

panda: nesnaz sa kazdemu vyhoviet, to proste nejde. mozes sa aj roztrhat a nepojde to. jediny rozdiel je, ze takto sa utrapis k smrti, pocitom viny. musis si vybrat, aj ked je to na pytel. pre mna by bolo hodne podstatne, ako so mnou v takomto pripade chlap komunikuje. ak by mi napisal, skoda, ze sa neuvidime, tak by ma to mrzelo.

ak by mi to napisal z trucu, tak sa nevidime, tak sa na neho vys...

ked sme spolu zacali randit, tak bol moj priatel schopny prist aj o polnoci, len preto, ze chcel pusu. dodnes robi vsetko preto, aby som bola spokojna. ja mu na oplatku beriem jeho hracky, aj muchy, ktore ma. takze z tohto pohladu som mala na partnera ja asi stastie, nemohla by som si priat lepsie. nechcem ti tym nejako ublizovat, alebo sa chvalit, chcem ti len ukazat, aky pristup by asi mal mat clovek, ktory tvrdi, ze ta miluje. aj ked je to hodne individualne, kazdemu sedi nieco ine. ciny robia chlapa (cloveka), nie kecy.

panda1

xy:) no to by asi moja mama odpadla, u nas je aj tak vzdy chaus, on by ani nechce a by sa to nehodilo, moja mama by tiez bola proti, ze kym byvam u nich tak budeme pokope a ked budem s nim tak potom uz sami budeme si robit vianoce

panda1

ja s nim chcem byt, len ma trapi ze jemu je to vlastne jedno ci spolu budeme, pretoze on by mohol kludne pre mna prist vecer lenze je mu vsetko prednejsie. Neviem ze ci som naivna, prave to ze som viac myslela na nho ako na seba. Alebo mi povedal ze sak prid v piatok (na stedry den) ku mne lenze jeho nenapadne ze ja pomaham doma mame s varenim este a clovek chce byt aj s rodicmi. Napisala som mu ze ja v piatok nemozem a on ze tak sa neuvidime a tym to haslo

rozumiem ti

panda: a to, ze je pracovne vytazeny, nie je argument. vytazena si aj ty, je jedno ako. ak mas ty chapat jeho, musi aj on teba. ak sa mu mas prisposobit, musi to urobit aj on. raz tak, raz tak. inak to fungovat nebude, nie dlhodobo.