priatel mi stale hovori aby som cvicila

Príspevok v téme: priatel mi stale hovori aby som cvicila
panda1

zdravim, neviem ci som tuto temu mala dat sem, ale neviem co si o tom mam mysliet. Mam 175cm a okolo 65kg, co neni nadvaha, nemam super postavu, ale neni to najhorsie. A on mi hovori ze sa o seba nestaram, ked nechodim cvicit, ze sa treba stale zdokonalovat. Mam teraz skuskove, nervy v kybli a on mi robi nervy este s tymto. Inokedy si aj chodim zacvicit tak 2x do tyzdna, podla nalady. Mam potom taky pocit ze sa mu ani nepacim a ked som mu toto povedala, mi na to povedal, ze zasa som prekrutila jeho slova, ze sa mu pacim, ale cvicenie je dolezite. Dost ma to trapi, lebo mi o tom casto hovori.

rozumiem ti

panda: pre teba nema byt smerodatne co chce on, ale to, co chces ty. to, co chce on by si mala vziat len v uvahu.

ak vecer chces ist k nemu, chod. ak nie, tak mu kludne povedz, nepridem, mam iny program. hotovo.

panda1

rozumiem ti: no presne toto ze ja viem ze on si ma nevazi a berie ma ako samozrejmost, lebo ja som vacsinou ta co ustupi a stve ma to. Aj mi povedal ze sak prid sama dneska a spi u mna. Lenze on si povie a caka ze hned pobezim, lebo predtym som to tak robila lenze nechcem aby mi po hlave skakal. Jemu vyhovuje ked som pri nom a vsetko urobim, lenze co je to za vztah a nakoniec ja som ta zla ze ja sa nedokazem prisposobit, lebo on je pracovne vytazeny

rozumiem ti

zuzkas: ako vravim, je to v pohode, ty vies. a ak sa s tym vies zmierit, tak okej.:) len, prosim ta, daj pozor, aby to na dceru nemalo zly vplyv - vecne diety, anorexia, bulimia. na toto su hlavne dospievajuce dievcatka velmi haklive. riskovat zdravie za to nestoji :)

p.s.: pisem z vlastnej skusenosti, aby si mi rozumela.

panda1

ja tiez nerozumiem ako mi to moze povedat. Vcera mi dokonca napisal ze ho nepodporujem v jeho hobby(posilka) ze on dnes pojde cvicit, cize sa dnes neuvidime. Ako ja s tym nemam daky problem, nech ide ked chce, len ma trapi ze aj tak sa vidime vacsinou len cez vikendy a je to dost malo. Som chcela nech dnes pride ze by som mu aj darceky dala a on ze nemoze lebo ide kamaratovi pomoct. Cize neviem ci ho aj zaujima ci spolu budeme, ja budem cez sviatky lietat po navstevach a on budem doma sediet a aj to mi vycita ze on sa nema kedy ucit, nestiha a ja do nho len rypem

zuzkas

rozumiem ti
vieš ja som už bola vydatá a mala som muža,kt.bol presný opak.bolo mu jedno čo si oblečiem,čo zjem,či by som mala 100kg-vlastne som mu bola lahostajna ja aj dcéra,hlavne že som neminula peniaze.my keď sme sa spoznali s mužom,tak som vedela aký je a mala som čas cúvnuť a vedela som že on sa v tomto nezmení,ale už to beriem jedným uchom dnu a druhým von.má má rád,je rád keď si niečo pekné kúpim,ale bo deťom.dokonca on mi v obchode povie zober si to,aj keď ja váham.aj ja som divoká povaha a nenechám si skákať po hlave,vlastne takmer všetko je pomojom,len toto je taká jeho úchylka:-)

rozumiem ti

zuzkas: chapem, ze mas svoje dovody preco ostavas... ale:

ty kks, tak u mna by toto bolo na vrazdu.:) jeho vrazdu.:) nerozumiem tomu a asi ani nikdy nebudem. u mna je to: bud beriem celok, alebo nic. a ak ten celok zoberiem, tak nebudem hadzat nevhodne komentare, mozu posobit destruktivne. a nezmierila by som sa s tym. ale to je moja divoka povaha.:)

zuzkas

panda z takých rečí,že máš cvičiť a že budeš mať veľký zadok si nič nerob.ja mám manžela,kt.ma na začiatku volal buchta/pritom som nikdy nebola tučná,ale veľa som vtedy jedla-mala som stresy/.mňa tiež vytáča so svojimi rečami,ale už si pomaly zvykám.môj nemá pripomienky len k cvičeniu,ale napr.ja keď si dám keksík,alebo pudink,alebo čokolvek sladké,tak mi povie radšej si daj jablko.keď si nakladám obed,tak väčšinou má pripomienku-to tak veľa?u svokry si dám zákusok:zase si pažravá?!
viem,že by ma nevymenil za inú kvoli postave,kt.nemám zlú,ale necvičím a keď sa prezliekam,tak mi vraví:ty máš celulitídu/pritom mám 1 jamku na stehne/,alebo keď ma masíruje tak mi povie,akú máš mäkkú riť,mala by si ísť behať.odkedy sme spolu,tak nepijem sladké malinovky,nejem klobásu,slaninu,vyprážané len málo.tí naši chlapi to s tým naším cvičením a zdravou výživou nemyslia zle,vlastne oni to tak vôbec nemyslia,ako to hovoria.oni sú s nami spokojní,len vymýšlajú.ja mám 2 deti a momentálne som rada,že stíham to,čo stíham a nie ešte dreť v posilke a ešte stále vravím aj mužovi-keď sme sa spoznali,tak si vedel že necvičím.inak kúpil mi aj kolieskové korčule a v skrini sú už ale 4 roky.takže tvoj chalan sa už nezmení,buď sa naučíš s ním žiť aj s tými pripomienkami,alebo sa treba rozísť.ale on neprestane,my sme mávali so začiatku aj hádky kvoli tomu a sľúbil,že prestane,ale oni sa nezmenia!

xy:)

ja sa len cudujem.. ako ti to moze povedat. to mu akoze nedochadza ze ti podkopava sebavedomie.. hm. no povedz mu, ze sa budes sebe venovat, ked na to budes mat cas.. neda sa nonstop. a uz vobec sa neda pocuvat stale o svojich nedostatkoch.