kedy pohlavny stik od porodu?

Príspevok v téme: kedy pohlavny stik od porodu?
danculdancul

ahojte mam mesiac aj tyzden po porode ...bolacka ma neboli a na prehliadke po sestonedeli som este nnebola to idem az po sviatkoch,ale chcela som sa opytat ci mozem mat s muzom pohlavny stik ... teda vyskusat prvy krat ci to nebude boliet a tak .... len neviem ci sa moze vlastne ci sa tam nedostane nejaka infekcia ..... mate s tym skusenost?

isabella

uplne zalezi od zeny individualne, tak ako ziadna zena po porode nekrvaca rovnako dlho, tak nie je ani u kazdej pravidlom, ze sa musi 6 tyzdnov zdrziavat sexu... sama musis vediet ako sa citis a hlavne opatrne, niekomu stacia 3 tyzdne, inemu ani 7 nie, teda hlavne opatrne...

megy10

..... viem, ze si zakladatelka temy, lebo chyba na chybe a teba nema co zaujima kedy ja som mala pohlavny stYK. ja sa nepotrebujem tu zverejnovat ako ty.
laura ano rodila som, este nejaka otazka?

martinka54

dancul
my sme skusali po ukoncenom tretom tyzdni, ale ma to bolelo, nechali sme to tak. a poviem ti, ze nemala som dobry pocit aj po viac ako dvoch mesiach, bolo mi to take neprijemne.

laura 128

a to ste uz jedna z pritomnych-mudrych a neprijemnych dam rodila?nechapem naco je dobre odpisat a vynadat niekomu!dancul-ja som mala prvykrat sex s manzelom po 4 tyz,myslim,ze mozete,samozrejme velmi opatrne a bezpodmienecne s kondomom!!!mne to sam lekar povedal,ze cape,ze 6 tyzdnov je dlho...:)PS.a nepatrim k nijakej mensine ani uz daavno nemam 16!!!

megy10

ked si uz matka dietata a mala si pred tym nieco pohlavne, mala by si vediet, ze je to pohlavny stYk nie stik, len ciganecky tak pisu, alebo 16tky zo sluzieb. a sex az po 6 tyzdnoch, preto sa to vola aj sestonedelie!

rozumiem ti

smii: v pohode, skusit to mozes. akonahle vsak bude boliet, stipat... akykolvek naznak problemu, okamzite prestante. niekomu sa hoja rany rychlejsie, niekomu menej. pozor na lubrikaciu, v tomto smere este nemusis byt uplne fit. hlavne trpezlivost, pomaly. za sposobeny problem to nestoji, zbytocne sa tym vsetko len oddiali a skomplikuje. a asi by kvoli moznym infekciam nebola od veci ochranna pracovna pomocka - gumova :) docasne.