priatel so mnou nechce chodievat von

Príspevok v téme: priatel so mnou nechce chodievat von
deniskaaa

Ahojte mam taky problem , ze sme s priatelom uz rok spolu ,,, boli sme spolu na par chatach a tak ale ked on stale chodi von s kamosmi su tam aj baby a ja ich vobec nepoznam ,, a to sme spolu rok ,,, neviem on hovori , ze kebyze tam idem tak sa nudim a nemam si s nimi co povedat ale tak asi by sme sa spoznali nie? ja neviem nechcem byt vtierava ale chcem ist s nim niekedy ked za nimi pojde ,, to neni o tom ze sa za mna hanbi lebo vsetci vedia ze je so mnou aj na stuzkovej sme boli spolu a tak proste kazdy vie ze sme spolu ,, ale nechapem preco nechce aby som tam isla s nim ,,, ani on s mojimi kamaratmi nechce ist ze sa bude nudit ale to sa takto neda nie? mne to vadi ,, a neviem co mam urobit preto aby som sa stala sucastou jeho partie ,, za rady dakujem ,,,

ta3

to naozaj nie je v poriadku a len ma tak napadlo, nedroguju tam nahodou?

a Uhlie je zabavny ako vzdy, ja by som rada poznala jeho skutocne, nie hrane, nazory

takto tiez

goccia, uhlie je len dobrak, aj on by sa o svoju partnerku podelil s inymi muzmi, riadi sa heslom:"kamarat taky rad":) Lebo aj zena je tvor spolocensky...

goccia

uhlie,

partnerku mas predsa milovat, kamaratky mozes mat akurat tak rad. Deniska predpoklada, ze jej partner ju miluje.

Tak by to aj v skutocnom vztahu malo byt.

Ak to tebe pripada normalne, mat partnerku rad iba ako kamaratku, tak to je tvoja volba.

goccia

uhlie,

ak ma svoje kamaratky (predpokladam, ze to si mal na mysli, ked si pouzil slovo "priatelky") rovnako rad ako svoju priatelku, tak tu nieco nebude v poriadku

uhlie

goccia,

muz je spolocensky tvor a ked moze mat vela priatelov, tak moze mat aj vela priateliek. Keby to tak nebolo, tak by ostatne zeny diskriminoval.

uhlie

Ale ved to je celkom normalne. Asi ma aj ine priatelky, ktore ma rad rovnako, ako teba a nechce, aby pri spolocenskych akciach vznikali medzi tebou a nimi hadky.

AdamKrt

deniskaaa:

tak mu povedz, nech tej osobe povie, ze ak tam ma dojst, tak jedine s priatelkou...

Alebo mu povedz, ze si bola pozvana na oslavu ku kamaratovi, ze sa okolo Teba nejak tocil. Ale on, ze neni pozvany. Uvidis, ci bude ziarlit... :)