Som zúfala, škaredá, nedokazem sa na seba pozerať

ivanka21

Keď som bola na strednej som bola tichá, utiahnutá, ale ako som na vysokej som iná, komunikatívnejšia, veselšia ale akosi to nestačí, aby ma mal niekto rád...(tak sebavedomie nie je ok

ivanka21

ahojte, ako sa máte?? ako sviatkujete? evita to máš pravdu, len niekedy to príde človeku dlho, a aj tomu prestane veriť.. :( čo máte nové?

evitaa

Pán Boh ťa stvoril presne takú, aká si. Presne takáto si bola v Jeho plánoch. Začni sa mať rada, už nik iný, na celom svete nie je presne taký, ako Ty. Nájdi si na sebe niečo krásne, a ak nájdeš na sebe krásnu svoju dušu, máš vyhrané! Načo sú na svete krásni ľudia, ale bez ducha? Krása človeka vyviera zvnútra, začni sa usmievať, mať rada nielen seba, ale všetkých ľudí, s ktorými prídeš do styku...uvidíš, šťastie nenechá na seba dlho čakať...prajem Ti, nech slnko svieti, kde si Ty!

jujzu

mám ten presne istý problém , každy druhý deň depky ...mám však 16 a chela by som ísť na plastiku nosa už teraz .. neviete , je to možné ??

pistanika

ajkap,
škaredý človek neexistuje. Každý z nás má na tomto svete svoju druhú polovičku, ktorá na nás čaká. Teda okrem mňa.:) Tej osobe je jedno ako vyzeráme, je jej jedno či máme krivé zuby, či máme dlhý nos, či máme nejakú bradavicu, či iný v dnešnom svete nazývaný ,,znak škaredosti,,. Ten človek nás bude milovať takých akí sme vo vnútri.
Povrchných ľudí je na tomto svete dosť, prečo by si chcela silou mocou zapadnúť do tejto skupiny, pretože tí, čo striedajú partnerov, ako na bežiacom páse sú práve tí, zväčša povrchní ľudia.
V mojom okolí mám dosť žienok, čo sú presne ako tvoje spolužiačky. Dokonca som mal aj ja také, kým som ešte chodil do školy. A poviem ti rovno, nie je im čo závidieť.
Som bútľavá vŕba môjho okolia a doteraz som sa stretol len s jednou vecou. ,,Pekní,, ľudia majú množstvo problémov vo vzťahoch. Áno, majú veľa vzťahov, ale každý ich vzťah je ovplyvnený povrchnosťou a tí ľudia sú možno na chvíľu šťastní, ale skôr či neskôr budú trpieť.
Prečo sa potom naháňať za partnerom, kde je veľká pravdepodobnosť, že to nevyjde? Má to myslíš nejakú cenu? Ja si osobne myslím, že nie. Je potrebné počkať na osobu, na ktorej bude vidno, že jej na tebe záleží, že ťa má rada takú aká si a je jej jedno či máš nejaké ,,telesné vady,,
Smejú sa ti? A? Teraz si sadni a zamysli sa. Čo sa tým zmenilo, že sa ti smejú? Si iný človek, než sú oni? Ublížilo ti to reálne nejak?
Vôbec by som na to ani nereagoval. Na urazenie treba vždy dvoch. Jedného, ktorý bude urážať a druhého, kto to tak bude brať a teda sa urazí. Podobne je to aj s výsmechom. Aj tu treba dvoch. Jedného čo sa vysmieva a druhého, ktorý si výsmech zoberie k srdcu.
Väčšina z nás zažila posmech na škole a sme tu.
Mám 30 rokov, ale ani v najmenšom si z toho nič nerobím, že sa mi posmievali na škole. Takých ľudí popravde skôr ľutujem, pretože takí ľudia poväčšine nemajú šťastný život. A ver, že poznám dosť takých ľudí :).

A už len na záver. Vzťah dvoch ľudí nie je na to, aby sa tým niekto mohol vystatovať vo svete, a pred všetkými sa otŕčať,aj keď Hollywood je plný takých vzťahov.

mato.mato

Caute baby ... som 21 rocny chalan ... nepovazujem sa za skaredeho a urcite nie som hlupy, alebo nejaky luzrik, ale tiez mam problem zoznamovat sa s dievcatami. Balit dievcata na zurkach rozhodne chut nemam ... hlavne po tom ako sa spravaju po niekolkych drinkoch :) ... chodim na vysku a zatial som chodil len s jedinou babou a tiez si ma kvoli tomu rovesnici doberaju. Takze baby ... ak ste normalne a chceli by ste spoznat, alebo nieco skusit s normalnym chalanom, som vam k dispozicii na mato.mato89@yahoo.com :) ... PS: urcite mi nevadi vacsi nos, kruhy pod ocami, alebo krive zuby :)

jajka001_

kazdy kto chce, najde na sebe chyby. teba tusim najviac trapi, ze ine baby uz chalanov mali a z teba si robia srandu. tak s tym si hlavu nelam, povedz im ze ty ides po kvalite a nie po kvantite.

tin.nka

moja postava by sa dala opisať tak isto, mam aj kruhy pod očami, veľky nos a medzery medzi zubami. Tiez som ešte nemala frajera, mam sice len 16 rokov no moje rovesnicky uz tri roky nie su panny. Ja som sa bozkavala dva krat.. A vieš čo? Už ma takmer nič z toho netrapi a tym rovesničkam nezavidim.
Najdi na sebe aj nejake pozitiva, či už povahove alebo fyzicke. Určite ich maš ako každy. Nadobudni sebavedomie, rob čo ťa bavi, rozvijaj svoj talent a hlavne sa maj rada! Prave tieto otrepane frazy su kľučom ku šťastiu :)