Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Uplatnenie farmaceuta za 5 rokov

Príspevok v téme: Uplatnenie farmaceuta za 5 rokov
Misty

Ahojte. Som maturantka a chcem si teraz podat prihlasku na farmaciu (tu v BA). Trochu mam vsak obavy, ci nebudem mat problem najst si za 5 rokov pracu v bratislavskej lekarni, pocula som vraj to nie je take ruzove. Co myslite? Myslim ze by ma farmacia bavila, ale zase nechcem ist studovat nieco s cim budem mat problemy sa v BA zamestnat

:)

farmaceuti maju v sucasnosti vyssie platy ako IT, IT je az po farmaci ;) nedavno som to citala v prieskume platov. podla mna je to dobry job, lebo ludia nikdy neprestanu potrebovat lieky... skoda, ze mne chemia nikdy nesla :)

Misty

Pocula som to od doktorandky farmaceutky :) Hovorila konkretne o praci v lekarni v Ba, nie pausalne, je mi jasne ze v mensom meste by som nemala problem, lebo tam asi lekarnikov nie je taky dostatok...Ale chcem ostat v Ba kvoli rodine

t333

coze? to si kde pocula, ze to nie je ruzove?
farmaceuti sa nemaju zle a maju jedny z najvyssich platov (po IT a financnictve).
kazdopadne, za 5 rokov sa moze vselico zmenit, ale ak sa mas riadit podla toho co je teraz, tak je to celkom dobry odbor.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.