Ake zvonenie máte na telefóne?

courtneylove

Este som mala toto: www.youtube.com Toto zacina tak pomalsie a trochu to potom zrychli. Len neviem aky zaner by si chcela (rock, pop, ...) a ci mas rada Red Hot Chili Peppers :)

karkulkaa

no ja chcem nejaké,ktoré začína pomaly a potom sa zrýchli,ale nemôžem nič nájsť...mala som super na starom telefóne LG,ale to sa nedá skopírovať :(

AdamKrt

Keby som mal na terajsom mobile moznost MP3 zvonenia tak si tam dam ako zvonenie sklabdu z Handelovej opery Rinaldo: Lascia ch'io pianga, konkretne napr. verziu od autorky - Tuva Semmingsen, pouzitu vo filme AntiChrist... :)

www.youtube.com

george303

ja mam zakladne od nokie doma ho mame vsetci a potom vzdy vsetci siahame po mobile ked zvoni :D Ale mohly by ste mi poradit nejaky dobry Rock na zvonenie :D

karkulkaa

no práve preto nechcem zvučku od výrobcu lebo stále cestujem autobusom a tak by som si stále myslela,že to zvoní telefón mne :D

no môžem si dať mp3,ale ja mám najradšej pomalé piesne a tie si nechcem dať ako zvonenie

lost

Ale tie su perfektne :)

Ked ich pustis vo vlaku, alebo kde je vela ludi, uvidis aspon tak troch siahat si po mobil s takym nechapavym vyrazom tvare ze "co to je? jaaaj to nie moj zvoni"

Mozes ti tam dat mp3 ? Potom by si si tam mohla dat nejaku asi hudbu ktoru mas rada napr :) obcas take zvonenia pocuvam ked zvoni niekoho mobil...