je to normalne?

Príspevok v téme: je to normalne?
loptuska

S mojim byvalym sme sa rozisli pred 4,5 mesiacmi a ostali sme najlepsi kamarati, kazdy jeden den sme v kontakte, vsetko si vravime, podporujeme sa apod..proste ako kamarati. A vravela som mu, ze sa vyspim s chalanom co som s nim bola pred nim...Naco sa strasne nastval, a povedal, ze ak sa s nim vyspim, ze jemu sa uz nemam viac ozyvat...

Je normalne, aby mi kamarat zakazoval sex? Bo ma to teda riadne zarazilo...

Deee

podla mna nie je vobec normalne, ze ste v takomto kontakte, byvali si nemaju co o intimnostiach hovorit...ak si hovoria stale je tam nieco viac na jednej ci druhej strane, u vas na strane byvaleho...

loptuska

No on nechal mna, a to ze sme denno denne v kotakte je len jeho zasluhou, vkuse mi vola a pod...Ale takuto drzost, ze mi bude davat podmienky som necakala...A proste strasne nastvany ostal, a porovnavat sa s nim zacal, a ze on to vedel a pod..No sila

xantipkaR

Tak neviem kto s kým sa rozišiel ak Ty s ním tak ostal s Tebou ako kamarát preto aby vedel o Tebe a bol s Tebou v kontakte a stále si myslí že má nádej aby ste sa dali dokopy, ak Ti dal kopačky on drží si Ťa ako rezervu veď čo ak náhodou ale dovtedy kým si on nenajde nejakú ty nemáš nárok...

Sue..

tak normalne to neni,na tvojom mieste by som si dala pozor ci sa taketo spravanie bude opakovat a ak ano uplne by som s nim prerusila kontakt...