Strašne to svrbí...

Príspevok v téme: Strašne to svrbí...
araz

pred týždňom som sa večer z ničoho nič celá vyhádzala takými pupákmi,ako keby ma poštípala žihlava a strašne ma to svrbelo,mala som to na chrbáte,zadku,stehnách skoro všade,neviem z čoho to mám,myslela som,že z liekov,tak som ich vysadila a tri dni bol pokoj a dnes zase to isté,ale v menšom rozsahu,od čoho to možem mať??? v jedle ani prášky,aviváže,vobec nič som nezmenila...

delphia

gocia ak ty z pismen usudzujes podrazdenie a premudretie, ba dokonca ak moje slova su dla teba urazky, tak no coment.

mimochodom- koprivka nie je vobec blbost ako ju ty nazyvas, nakolko aj alergia sa prejavuje napr. aj koprivkou a ak sa naeliminuje alergen,moze prerast az do anafilaktickeho soku, no a ten moze mat az fatalny koniec. takze zrejme nemas sajnu o com pises. farmaceut nie je medicinsky vzdelany odbornik. nie zo srandy su imunoalergologovia.

goccia

delphia

napisala som - mozno ti v lekarni poradia, co na to a z coho to moze byt

to znamena, ze je to mozno ekzem, koprivka, skratka nejaka blbost, s ktorou sa lekarnik uz velakrat stretol ale araz nie, uviedla som k tomu "mozno", teda to davam ako nieco, co pripada do uvahy

a co hned tak podrazdene a premudrelo na nas tu?