Chlapi, to ste všetci takí? :)

Príspevok v téme: Chlapi, to ste všetci takí? :)
Casalia

Mala by som otazku na muzov :).

Za posledne 2 roky som sa zoznamila s 3 muzmi, s 2 z nich sme sa potom nejaky cas stretavali ( nie naraz, samozrejme :) ) a s 3 to skoncilo po 2. rande.
Vsetci mali niekolko spolocnych znakov: boli vo veku od 31 do 35 rokov, cca pol roka ( podla ich slov) pred nasim zoznamenim nemali priatelku ( a ani sex) a ten dalsi spolocny znak rozpisem trosku podrobne pre lepsie pochopenie mojej otazky :).
A sice - je mi jasne, ze ak nejaky cas nemali sex, ze im to chybalo, ale oni to svojim spravanim trochu prehanali ( aspon podla mna).
Tak napr. ten 1., s ktorym sme to dotiahli len na 2. rande, mi neustale opakoval, ze pre neho neexistuje sex bez lasky a pocas rozhovoru sa mi, ani som nevedla ako, dostal cez 3 vrstvy oblecenia do podprsenky :)))Bol proste taky nadrzany, ze sa mi az sprotivil....videla som ho 2x a uz riesime tieto veci????
Druhy sa vyzvedal hned od zaciatku, ze kedy som sa naposledy s niekym milovala a hned mi oznamil, ze on pred pol rokom...neviem, asi som ho mala polutovat a skoncit s nim hned v posteli ??? :))....samozrejme po nejakom case doslo aj k tomu, ale stale som mala taky pocit, ze nemysli na nic ine, aj ked sme trebars boli v nejakom podniku, ze nevnima poriadne, co mu rozpravam a rozmysla len, kde si to dnes rozdame ( sorry, za vyraz).
A do tretice, dalsi expert sa mi stazoval, ze on ma velmi vela sexualnej energie v sebe, ovela viac, ako ini muzi....to by ma v podstate aj potesilo :))), ale on robil take veci ( len par dni od nasho zoznamenia), ze napr. naklonila som sa a bolo mi zrejme vidiet viac do vystrihu na tricku a on mi stiahol tricko vpredu, ze: "pockaj, pozriem sa"...alebo sme boli na ture a stale vyhladaval prilezitost dotknut sa mojich prs, alebo len tak mi vyhrnul tricko, ze:"musi si dobit energiu"...???...

Myslim, ze nie som nijaka puritanka, neuznavam take kecy, ze sex az po svadbe a podobne, alebo ak zena muza zbytocne kvoli tomu natahuje....myslim si, ze mam na to celkom normalny nazor = sex patri do vztahu, ak sa dvaja po nejakom case, ked sa poznaju, rozhodnu, ze k tomu dojde.....ale trosku ma prekvapilo spravanie dotycnych, predsa len u 30rocnych muzov by som ocakavala ine spravanie...alebo mam mylne predstavy? Je mi jasne, ze muzi znasaju sexualnu absenciu inac, ako my zeny, ale aj tak...az takto? :)))

Preto sa pytam muzov, to ste vsetci taki? :)
Alebo som len natrafila na 3 unikaty?
Alebo je to normalne spravanie a ja mam mylne predstavy o zivote?

Dakujem za odpovede a nazory.

ekvador

s tym co chcel dobit energiu sa ani nebav mam znameho chodi na taichi a tie dristy.. uplne ho zmenili.. uz len vnima citi inhaluje energie a bla bla bla.. to su prepnuti ludia.. si mu mala do vajec kopnut to tiez dobije :D

Deee

podla mna len neskryvali svoju tuzbu, jedni si myslia a potajomky doma...ini ti to povedia na rovinu, niektorym zenam to lichoti, ine vystrasi, navyse na zaciatku kazdeho vztahu je aspon podla mna neuveritelne sexualne napatie...postupne sa to ukludni...
manzel ma zopar nezadanych kamosov, ktori to tiez davno nemali a keby ste poculi tie reci co vedu, ked prejde okolo pekna zena...aj pohare sa cervenaju...

Casalia

rebellin - tak nejak aj ja rozmyslam :)

uhlie - :))) no comment

anjelik - ved aj to bolo, ale nakoniec sa ukazalo, ze nestali ani za tu namahu :)

soffa - no tiez mi to proste prislo divne