Patri auto do ruk zene?

Príspevok v téme: Patri auto do ruk zene?
uhlie

Zaujimalo by ma, co si myslite o zenach, ako soferkach. Ci dokazu soferovat auto bez toho, aby ohrozovali ostatnych u8castnikov premavky. Kazdu chvilu nejaka zena vyleti z cesty, lebo nezvlada riadenie, nedokazu zaparkovat a casto ani zatocit na parkovisko. Velakrat sa stretavam s tym, ze zena predo mnou zacne brzdit bez toho, aby sa pozrela ci ide za nou nejake auto, alebo spomaluje premavku. Co si o tom myslite? Pozicali by ste svojej zene auto?

zuzuska

Jezis uhlie si uz trapny nejaka ti asi nedala alebo co a uz mas problem. Tebe by som ani bicykel do ruky nedala a uz vobec nie obciansky

uhlie

To si nemyslim, Len si spocitaj, do kolkych ludi vrazila pri jednej nehode ta zena a kolko dohromady bolo vsetkych ostatnych.

rozumiem ti

uhlie: myslim, ze mas problem, sam so sebou, v pohlade a spravani sa voci zenam. takychto clankov je v novinach plno a nie je vzdy na vine len zena. ale tie nechces vidiet, resp. v takom pripade (pravdepodobne) len povies, ze sa to moze stat kazdemu. hm, nezavidim ti, asi je dost tazke s tym zit.

bibi123

uhlie-ja Ta v urcitom smere chapem, ak vidim niekoho zakixovat, tak sa vzdy obzriem a v 99%je to zena. Problem je podla mna to, ze zeny sa boja soferovat a tak vzdy k volantu pustaju brata, otca, manzela a tym padom nemaju dost skusenosti a moc za tym volantom nerozmyslaju... naviac mi vadi, ze vela z nich, aby neprekrocila 50tku, ide na rovnej ceste bez prechodov 40 a este k tomu v lavom pruhu a najlepsie su kruhove objazdy, kedy 80% zien dava smerovku pri vjazde dolava, akoze sa ide na objazde tocit:O)))
co sa tyka toho parkovania, ja mam senzory aj vpredu aj vzadu+funkciu automatickeho zaparkovanie a obite mam auto zo vsetkych stran a vobec nie, kvoli mne, ale kvoli tomu, ze kopec susedov-najma chlapov nepovazovala kupu senzorov na aute za potrebne a maju problemy s vyparkovavanim...
co sa tyka toho brzdenia, ja si tempomat vypinam brzdou, lebo sa mi nechce ho vypinat packou a to som nevedela, ze to tak muzov se*ie:O)))

soffa

uhlie mozem ti uprimne povedat ze nemam komplexy,a uz vobec nie z teba.som vyrovnany clovek,co sa o tebe povedat neda.si velmi negativne naladeny,mozno mas taku povahu,mozno.chodis tu len provokovat,a vysmievat sa.asi ti v zivote nikto nikdy nepomohol,mozno sa k tebe ludia spravali zle,nedaj boze sikanovali.tak sa mi javis....je mi ta skor luto,takze nadavat ti uz nebudem.ok?

rozumiem ti

uhlie: to je fakt. ani tvojim reciam, ani tvojmu sposobu. a uz som si neni ista, ci sa este chcem snazit. co uz, aspon vies, na com si.:) aj ked na tom vlastne nezalezi.