Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mastna plet

Príspevok v téme: Mastna plet
Mimcinko

Ahojte, každý deň, keď sa pozerám do zrkadla tak zistujem , že som dnom a dnom skardesia a vedela som si aj poevdat, ze jééj dnes si pekna. Mam aj priatela s kt.som 5rokov, ale mám pocit ze uz sa mu tiez prestavat pacit , mavam mastnu plet a uz neviem co si mam na nu davat , cierne bodky a pomenej vyrazok. Moze to robit aj to, ze teraz si pojedavam kolaciky? Prosim poradite mi ako toto vsetko zmenim? Kazda sa chceme pacit a uz nehovoriac o tom tym svojim polovickam... :)

Mariss Ost.

cawte baby som kozmeticka...najdite si - online kozmeticky salon- na FB:) ..tam sa dozviete vela zaujimavých rad a tipov ako zlepsit plet ako sa licit a podobne veci:)ak mate nejake problemi rada Vam poradim ...:)

Marika102101

no dobry deň damy
Ja som mala mastnu plet od malička aj po puberte som ich mala nezdrava strava no proste hrozne ...a raz som sa dočitala že všetko ide od stravy a skusila som vytaminy spolu s mineralmi Spektrum alebo Calibrum začalo mi pekne travit a plet sa mi krasne zlepšila a aj vlasky mám krajšie doporučujem to každej ktorá má mastnu plet a je fajčiarka anapriklad alebo sa zle stravuje vela štastia

adusha

ja som si nedavno kupila v DM Alverde fluid s aloe vera je na zmiesanu plet a je celkom dobry :) a ten peeling si davas kazde rano? lebo ja som to jednu dobu skusala a vyhadzala som sa este viac.. mozno mi nesadol peeling ale aj som citala ze by sa nemal pouzivat kazdy den.. ale ak ti to nerobi problem tak pokracuj :)

Mimcinko

ja si pravidelne umývam tvar mydlom, kupila som si peeling od clean-clear moddrej farby a davam si ho rano a potom neskor dam krem a nalicim sa, citim sa vyborne, ked som v praci a uz sa menej aj ligocem, no uvidime do ked to bude posobit.... Baby inak aký krém proti mastnej pleti pouzivate??? ja už som studovala aj na internete a za pana sa nemozem dopracovat k vysledku

adusha

s tym protexom sa mi nic nemoze stat.. mojej kamaratke ho odporucil jeden dermatolog ze je dobre na akne a naozaj je.. a ja nic s alkoholom nepouzivam :)

kiwi3

baby, neblbnite. mydlom si tvar neumyvajte. to len vysusuje a mazove zlazy sa budu branit tym, ze budu len viac produkovat. aj to, ze tepla voda ucpava pory je somarina. ako moze voda ucpavat? tepla voda otvara pory.
inak treba pouzivat kozmetiku urcenu na tento typ pleti, jemnu a bez alkoholu. nic lepsie nevymyslis, pretoze je to geneticke. a dobre je mat aj take kozmeticke foliovite utierky, v praktickom baleni, ktorymi si mozes hocikedy cez den maz vysat a nenarusis tym make up. len neviem, ci to k nam uz dorazilo. treba pozriet na internete.

shima2

Ja používam Loreal pure zone s tou čistiacou kefkou a mám menej akné. A ako krém používam konopný balzam od Saloosu. Je dezinfekčný. Myslela som si, že sa mi bude z neho mastiť tvár, ale opak je pravdou. Pekne sa vstrebe a mastenie ustúpilo.

adusha

pre žeby: aj mne sa plet trochu vysusi ked si ju umyvam vodou ale preto si ju vzdy natriem kremom a potom je to v pohode :)

žeby

no ja sa mydlom a vodov absolutne nemozem umývat, mám taku zmiešanu plet a ked sa umyjem vodou tak mi ju až moc vysuši a strasne sa vyhádzem, mne plne vyhovuje AB kozmetika balance

Mimcinko

adusha : fúúha? tak protex by ma absolutne nenapadol, pouzivam na plet detske mydlo , ale zacala som pouzivat teplu vodu na plet-tak dobre vedet