19 ročná neskúsená + 30 ročný ?!

sob rudolf

Lebo výnimka potvrdzuje pravidlo a tak. Opakujem povedané. Treba si už na začiatku stanoviť, čo presne od vzťahu človek očakáva, pomáha to najmä v neskoršom období.

jana maria

moj partner je o 17r starsi!!!strasnym obdobim som si presla,doma bolo peklo,lebo je rozvedeny,kazdy ma obvinoval,ze som s nim,lebo je bohaty atd..sme spolu 7rokov!!!mam 28,on 45 a nemame problem!vek nie je podstatny.

jeanny

30rocny chlap co si zacne s 19tkou mi nepride zrovna vyspely a vyrovnany...aspon podla mojich skusenosti ale mozno su aj vynimky

sob rudolf

Hm? Človek musí byť sám dosť vyspelý na vzťah, aby sa nedal využiť/zneužiť. Takže ide o to milá diklidia, čo presne od toho vzťahu očakávaš.

rozumiem ti

v prvom rade si over, ci netahas za kratsi.. koniec. tz. ci nie je zenaty, alebo dlhodobo zadany. ak nie je, tak sa vlastne ani nemas coho bat :) vela stastia.

laskonka111

ja by som mu povedala, že si náš vzťah predstavujem krok za krokom, teda nikam sa neponáhlať, a ak mu to bude vadiť, tak mu zrejme ide len o to jedno, a v takom prípade by som ho poslala kade ľahšie...toto by som ja urobila byť na tvojom mieste, pretože ak má dotyčný o teba vážny záujem, tak mu pomalé tempo vo vzťahu nebude vadiť, ved ani on nemá sa kam ponáhlať

Sue..

No ja neviem podla mna to neni tak velikansky rozdiel..ak je to fajn chlap a ma ta uprimne rad, tak si myslim,ze to moze fungovat..drzim palce

Aja02

diklidia: Ak ho ľúbiš kašli na vek. Medzi vami je len 11 rokov rozdiel. Moja sestra má priateľa, ktorý má o 1O rokov viac než ona a sú spolu už cez dva roky. Určite ti tu začnú ľudia vypisovať, že ta má len pre zábavu, že ten vek hrá veľkú úlohu, že si nevie nájsť seberovnú a podobné reči. Kašli sa na to kto si čo myslí. Ak ta ľúbi tak počká. Mimochodom, len veľmi málo mužom by prekážalo, že narazili na pannu. Väčšina mužov sa s toho teší, že sú tí prví. :)Ak to tomu tvojmu bude prekážať tak je to pako a oveľa si neprišla a neoplatí sa ti nad ním trápiť...