Znasilnenie

agina

Zuju este dlho potrva, kym sa z toho dostanes.Ale ak sa budes stale pozerat na to, ze kazdy chlap je pre teba potencialna hrozba, nikdy sa z toho nedostanes.Odpusti, zabudni a zi dalej!!!!

zuju

dnes som bola s byvalym na pive, sme nadalej kamarati, ked sme sa lucili chcel mi dat priatelsku pusu, ako si ma pritiahol k sebe ucitila som jeho penis, bolo to hrozne, vsetko to prijemne zrazu zmizlo

zuju

dakujem za pomoc, dnes sa prezieram, stahujem brucho, kazdu chvilu umyvam a myslim ako budu vyzerat tie terapii u sexuologa. Inak niekedy, teda dost casto si myslim, ze je to moja vina, mala som sa branit, kricat, bit sa. Lenze bala som sa ze ked sa im nepovolim v klude, niekde si ma vyhmatnu a ublizia mi aj fyzicky nielen psychicky

mia

Zuju,este nieco ti skusim poradit.Ako som uz na zaciatku pisala,co sa mne prihodilo.Poviem ti,moja mama dodnes nevie,ze som bola znasilnena.A to uz mam skoro 50.Automaticky by som bola obvinovana ja tak,ako mi otec neodpustil,kym zil,ze som sa rozviedla.Aj ked,nevravim,ze by sa somnou nebavil,to nie,ale vzdy som to citila.Aj to,ze som im urobila taku "hanbu",ze som sa musela vydat v 18-stich rokoch,lebo som bola tehotna.Nikdy mi neverili,ze to bol moj prvy sex/po tom nasilnom/.Ostala som pre nich na cely zivot cierna ovca v rodine.Vedela som,ze jedine moje vychodisko je odist z domu a oslobodit sa.Tymto ti chcem len povedat,ze mi to pripada,ze mas podobnych rodicov.Necakaj od nich pochopenie.Mozno je to teraz pre teba o to tazsie,ze si uverejnila svoj pribeh a im to asi prekaza.Aspon si myslim.Mozno ti kadeco vytykaju a preto nemas pokoj a vzdy sa ti to ozivuje.Neviem,kde byvas,ale ak u rodicov,tak to je tvoja najvetsia katastrofa co ta nici.Alebo ak si s nimi casto v kontakte.Snaz sa zmenit vsetko okolo seba.Bydlisko,pracu,aby si mala okolo seba novych ludi.Potom,ak sa budes uz lepsie citit,uz nerozoberaj s nikym svoju minulost.Kazdy ma nieco za sebou.Niekto horsie,niekto lepsie,ale skratka zacni sa pozerat do predu.Ak ti sex vadi,kludne si daj pauzu akukolvek dlhu.Da sa bez toho zit,hlavne v tvojom pripade.A co sa tyka dietata,mozes si ho prinajhorsom niekedy adoptovat a uvidis,ako sa vsetko zmeni a zivot dostane zmysel.Este raz ti zdoraznujem,vyhybaj sa ludom,ktori ti pripominaju zle casy,alebo v pritomnosti ktorych sa necitis dobre,ked nie si vo svojej kozi.Aj ja som v zivote tak prekonavala kadeake stresy a problemy.Ide to,ver mi.Ak najdes aspon trocha vnutorneho pokoja,vsetko sa ti postupne da do poriadku a zacnes sa mat rada.Nepocuvaj smutne pesnicky,vyvolavaju emocie.Taktiez mne osobne zle robia niektore filmy,take tazke na psychiku.Ubija ma trapenie a plac ludi,vojnove filmy a celkovo zabery hladujucich a utrapenych ludi,zvierat atd.Skratka,to su len take priklady,ktore zrejme ani tebe dobre nerobia,hlavne v tomto stave v akom sa nachadzas.Kiez by som ti aspon troska pomohla.Najradsej by som ta objala a povedala ti,neboj,vsetko bude v poriadku,tak ako si objimam svoje deti.Drzim ti palce,aby si sa z toho dostala a nasla svoje stastie v zivote!!!

andie

shakt, co taka apatia? ja som z toho clanku citila, ze sa snazila najst pochopenie a hlavne sa o niekho opriet. su veci, ktore sa nedaju pochopit, kym ich nezazijes..niekedy najviac ako mozes pomoct ludom je si ich vypocut. ak by sa to stalo mne, myslim, ze by mi trvalo roky, kym by som zacala opat pohlavne zit. to nie je utapanie sa, ale trauma..

sedmikraska

ja som nebola sice znasilnena v pravom zmysle, ale ked som spavala s byvalym, tak som to nehorazne nenavidela, ale aj tak som to robila, mala somlen okolo 16. Sex trval v priemere 2 minuty, lebo sa vzdy stihol urobit aobliect sa. Mne za tu dobu nestihlo ani zacat byt dobre, nie sa este urobit. Chodila som s nim 3,5 roku, je to dost dlho, bolo to cele divne, ale to uz je ina rozpravka. Celu dobu som sa citila velmi neprijemne a hlavne ako handra. Par krat som mu to aj povedala, ale asi to nechapal. Bola som ale asi fakt hlupa a stale som si myslela, ze je to moja chyba a ze som snad frigidna, ze sa nemozem urobit. Dohnalo ma to dokonca k tomu, ze som ho podviedla. S tym som sa sice tiez orgazmus nedosiahla, ale bolo to uplne o niecom inom. Videla som, ze to on si so mnou robil co chce a od toho dna som ho nenavidela a nemozem mu to odpustit dodnes. Teraz mam uz super chlapca s ktorym vsetko v najlepsom poriadku.

samko r.

Neobviňuj ani svoje telo. Na takýchto smradov si kúp a stále nos pri sebe slzný plyn, alebo pomôže ti aj hocijaká voňavka v spreji /dezodorant/, hoci aj lak na vlasy a nastriekať mu to do očí. Neboj sa nič, obrana môže byť intenzívnejšia ako útok.

shakt

Nechcem pocut nic,nie je mi to jedno,ale... obvinujes svoje telo a v tom je problem.ale verim ze sa ti to podari za pomoci psychologa vyriesit a raz budes ok.Drzim palce.Cau