Znasilnenie

ethel

222 -Shakt asi vie prečo sa to pýta ....Ja nemám pocit,že zvaluje ne niekoho vinu. Za znásilnenie sa považuje sex s ktorým nesúhlasíš.

222

Pre Shakt, zrejme si nikdy nebola v situacii, kde ta niekto ohrozoval, pretoze by si vedela, ze nikto nevie ako bude v danej situacii reagovat. Ja som sice nebola znasilnena, ale niekto sa mi vyhrazal nozom. Pri prvom pokuse o obranu to vyvolalo iba vacsiu agresivitu. Takze nezvaluj vinu na niekoho, len preto ze nema po celom tele modriny, alebo zlomene koncatiny. Aj nie staci.

shakt

zuju len taka otazocka-branila si sa?? ty si podla mna nevazis samu seba, mozno si s tym nesuhlasila,ale urobila si nieco aby si im v tom zabranila, dala si im najavo,ze to nechces???

zuju

prvy ma zacal vyzliekat , najprv povedal ze v tej miestnosti kde sme sli je moj priatel, ked zamkol pochopila som ze nieco asi bude, zacal ma vyzliekat lezal na mne a hovoril: Co sa ondis, s takym telom stejne chodis do postele s kazdym...

zuju

ked som mala patnast stretla som jedneho muza chcel pusu, ked som mu nechcela dat vytiahol noz... ty chlapi ma nicili psychicky, odolavala som hlavne tomu tretiemu mesiace, uz som to nezvladla, nechcela som s nim spat