Neviem, ako sa mám zachovať... (inštruktor autoškoly)

Príspevok v téme: Neviem, ako sa mám zachovať... (inštruktor autoškoly)
Diana166

Ahojte, dneska sa mi stala dosť taká nepríjemná vec. Mala som jazdu v autoškole a počas jazdy som zisťovala že inštruktor má ruky položené pri mojich pleciach, bolo mi to dosť nepríjemné. Potom sa asi pomaly pohýnal s rukami dole a ked som podradovala rýchlosť tak som sa pozrela na páku a neviem či sa mi to snívalo, tak mal tak jemne položené prsty na prsiach ale zboku. Ja som nič necítila lebo som sa sústredila na jazdu. Potom ako som to zbadala , tak som mala pritisnutú ruku k sebe aby tam zase nešiel. Raz mal ruku pri pleci a potom sa snažil ísť dole. Neviem čo mám robiť, mám s ním jazdu v stredu a písala som kamarátke, že či sa jej nezdal inštruktor dnes nejaký čudný a či ju nechytal pri pleci: Je mi to strašne nepríjemné :(

george303

Do zakruty zasadne na rucnej :D ale nie :D
Kazdemu to nazaciatku skape ja ked som chodil do autoskoly tak mi instruktor nadaval ze ja vodicak urcite nespravim a spravil som dokonca na prvy krat :D Dneska s pohinanim nemam problem pohnem sa aj na mont evereste bez problemov :D

Diana166

Rozumiem ti: viem sa rozbehnúť, otec ma to učil, ale stane sa, že mi to skape lebo z tej roztržitosti pustím rýchlo spojku a už je. Poviem mu to nabudúce, že nech mi na ňu nešliape furt ked viem kedy ju ja mám použiť.

rozumiem ti

diana: tak to urob ako ja, mne to robil tiez. spytala som sa, ze ako sa to mam naucit, ked mi po nej furt skace?! odvtedy bol pokoj.

Diana166

Rozumiem ti: však všímam si, že v diskusiách trepe samé sprostosti. Snažím sa aby mi to hlavne neskapalo na križovatke alebo inde, kde je väčšia premávka. Lenže teraz inštruktor mi šliape na spojku stále, tak mu musím jemne povedať, že nech to obmedzí trošku.

rozumiem ti

diana: nevsimaj si, ale v niecom ma pravdu. zadokolka sa chova inak ako predokolka. a stvorkolka je dalsia kapitola. to vsak este ty v tvojom leveli nemusis riesit. najprv sa sustred na to, aby robilo to, co chces, aby robilo, tj. ist dopredu kedy ty chces, neskapinat..atd :) a kedze ma uhlie vseobecny problem so zenami, myslim, ze hodit na jeho reci ignore je jedina volba.:)

uhlie

No ja mam asi s autom viac nacuvane, ako ty a tvoja instruktorka najazdene dopredu. Fyziku som studoval a mam na to papiere. Dufam, ze ani ty, ani rozumiem ti nie ste z toho isteho mesta, ako ja, lebo to by som radsej kvoli bezpecnosti nechodil ani pesky, ked budete na ceste.

Diana166

Uhlie: ty si neni normálny však :)) tebe vodičák ani nemali dať ak ho máš a ak ho nemáš tak nech ti ho ani nedávajú
Rozumiem ti: presne tak mi to aj inštruktorka vysvetlovala a aj s tou zotrvačnosťou