Neviem, ako sa mám zachovať... (inštruktor autoškoly)

Príspevok v téme: Neviem, ako sa mám zachovať... (inštruktor autoškoly)
Diana166

Ahojte, dneska sa mi stala dosť taká nepríjemná vec. Mala som jazdu v autoškole a počas jazdy som zisťovala že inštruktor má ruky položené pri mojich pleciach, bolo mi to dosť nepríjemné. Potom sa asi pomaly pohýnal s rukami dole a ked som podradovala rýchlosť tak som sa pozrela na páku a neviem či sa mi to snívalo, tak mal tak jemne položené prsty na prsiach ale zboku. Ja som nič necítila lebo som sa sústredila na jazdu. Potom ako som to zbadala , tak som mala pritisnutú ruku k sebe aby tam zase nešiel. Raz mal ruku pri pleci a potom sa snažil ísť dole. Neviem čo mám robiť, mám s ním jazdu v stredu a písala som kamarátke, že či sa jej nezdal inštruktor dnes nejaký čudný a či ju nechytal pri pleci: Je mi to strašne nepríjemné :(

Diana166

zuzkazuzka: Včera mi aj hovoril, že už chcel s tým skončiť, lebo ho bolieva chrbát, nohy neviem čo ešte, ale jeho nadriadený nechcel aby odišiel, prehováral ho, tak ostal.Ale poviem si svoje ak bude robiť blbosti. Som ten typ čo povie aj to čo nemá, ale včera som to ešte nechala tak. A ďakjem za povzbudenie.

zuzkazuzka

No veď práve. Nemá to byť pre teba stres, ale škola.
A ak nepomôže slušné správanie, tak sprav krik, že sa budeš sťažovať -dedo sa naľaká, ak nechce prísť o prácu :-)

Drž sa!

Diana166

zuzkazuzka: zajtra ak to bude robiť, tak mu to poviem, lebo sa neviem sústrediť na jazdu. Mám tak strašne rada šoférovanie a on mi to takto bude kaziť? Včera som bola taká z toho vystresovaná, že som šla 100 km/h mimo mesta...

zuzkazuzka

Uhlie je somár, podobný tomu inštruktorovi. Tie jeho príspevky nie sú vtipné, ale trápne. By som chcela vidieť ako by sa zatváril, keby jemu nejaká stará vražda pchala ruku do rozkroku.

Cudzí chlap sa nemá čo dotýkať cudzej ženy, keby aj hneď mala tie prsia také, že sa inštruktor k nej do auta ani nevmestí. ( sorry, Diana)

DIANA - normálne, slušne mu povedz, aby sa ťa nedotýkal. Nemá sa ťa čo dotýkať, všetky inštrukcie, ktoré ti potrebuje vysvetliť, sa dajú vysvetliť slovom, bez priameho kontaktu. Ste síce v pozícii učiteľ-žiak, ale obaja ste dospelí ľudia a ty si si zaplatila za jeho služby. Takže máš dostať službu za svoje peniaze, v tomto prípade vedomosti o vedení vozidla a nie, aby si tŕpla a bolo ti to nepríjemné.

Diana166

Uhlie: si ma dobre pobavil :D ja nemám veľké prsia. Mám seriozne 2 prsia takže vo výhľade mu nič nebránilo :DDD a nemyslím si že som pekná a nie som slepá, videla som čo robil a ked to bude robiť aj zajtra tak nech si ma nepraje
písala som kamoške ktorá mala s ním tiež jazdu a povedala, že nič také nerobil

george303

Prave dnes som cital dobry vtip ktory sa sem hodi :D
Ženy! Zastavte znásilňovanie!! Hovorte ÁNO.
dobre dost bolo vtipkovania :D
treba mat v kabelke slzny sprej pripadne kladivo :D

uhlie

Nechapem, o co tu vobec ide. Mozno si len domyslas, ze si pekna a kazdy sa ta chce len dotknut.

Alebo moze byt, ze mas velke prsa a on ti ich chcel len odhrnut, aby nezavadzali v dobrom vyhlade na cestu a okolitu premavku.

:)

jaka feministka?:D

nie som feministka :) ale zivot ma len jeden a pokus o znasilnenie moze navzdy zamavat s jej psychikou - nikto z nas tu na fore nevie, ci sa instruktor o Dianu obsuchol nechtiac alebo ci ju chcel uchylne ochytavat.

len nech si na seba holka dava pozor... pretoze ked s nim bude kdesi sama a instruktorovi prestane stacit uchylne obtieranie sa, moze sa pokusit aj o nieco viac a dievca sa nemusi ubranit. v prvom rade si davaj pozor, opatrnosti nikdy nie je dost. a ries to, rozhodne.