Je možné tehotenstvo?

Príspevok v téme: Je možné tehotenstvo?
silvia1989

Užívam antikoncepciu Diane35 ale nie som si istá či som namiesto 7 dnovej pauzy nespravila 6 dňovú pauzu,to znamená že som zobrala tabletku o deň skor a normálne som tak celý mesiac pokračovala.Včera som mala pohlavný styk s partnerom a keďže vie že beriem tabletky tak sa do mňa spravil.Je možné tehotenstvo?Keďže som si to užívanie pravdepodobne posunula o jeden deň?Dúfam že mi poradíte...mám strach.

ellyy

mozes skratit pauzu ale predlzit ee a vsetko je v poriadku minule som citala online diskusia gynekologa nemusis sa vobec bat vsetko je ok :-)

35-Diane-35

emeline,tolko neziaducich ucinkov?to pride az divne.ale zsa nebudem ta odcudzovat,kazde telo znasa antikoncepciu inak.ale tolko neziaducich ucinkov co si vymneovala,no neviem.ale aj tak dievca chce pomoct a nechce vediet ake ma neziaduce ucinky jej antikoncepcia.
silvia1989,myslim si ze by to nemal byt problem,antikoncepciu neuzivam tak budzial ti pomoct ani poradit neviem.ale myslim si ze whee_ee ma pravdu.predsa si nevynechala ani jednu tabletu pokial dobre citam a ked si si pauzu o jeden den skratila by to nemal byt taky velky problem:)

emeline

po vysadeni tabletiek som sa brutalne vyhodila od akne,mastna plet, mastne vlasy, vykyvy nalad, nahle horucavi, rozne chute na sex, nahle navali chute, potom nechute, rozhadzany cely hormonalny system a vykyvy riadne, zenesena pecen, oblicky,a to site maju dalsie 2 kamosky, presne taketo skusenosti po vysadeni. no precistovala som sa 2 roky a potom som zistila,ze mi narastol myon z tychto hormonalnych vykyvov a tak nesikovne, ze ho nemozem dat von, ked chcem byt este tehotna a pravdepodobne brani v otehotneni a aj donoseni, no zacarovany kolotoc. A Diana ma strasne mnozstvo hormonov, to by som do ust uz nedala. teraz viem, ze keby mozem vratit cas, tak neuzivam ziadnu antikoncepciu. Este ta napalstova Evra alebo ako sa volala, mi nerobila az take problemy, aspon som nezistila, ale hormony ovlyvnila.
ja som ich vystredala viac, kadzu som brala tak 2 roky, z jednej som mala hrcku v prsniku } po vysadeni zmizla|, z druhej som mala cysty, z tretej bolesti maternice, zo stvrtej akne, z naplaste som nemala nic, ale ked som ich uplne vysadila, tak mi to uplne rozhadyalo aj cyklus aj vsetko. a este som zistila, ze chut na sex bol tlmeny, ked som ich brala

silvia1989

Prosím vás má tu s tým ešte niekto skúsenosť?Alebo vie tu niekto o tom niečo?Je možné že by som zostala tehotná?Dakuje vopred...Lebo ak je náhodou možné tehotenstvo,tak dnes by som ešte mohla užiť tabletku "PO".

emeline

ja by som sa skor zamyslela, ci je Diana dobre antikoncepcia, ak je to ta, co ja poznam a sa predpisuje aj na akne, tak ruky prec, to viac hormonov uz do seba ani nemozes pchat. skor si pozri beztabletkovu, je ovela pohodlnejsia a nejde cez traviaci trakt,...ja som posledne roky uzivala len nalepkovu, ale aj tak po siestich rokoch uzivania antikoncepcie som sa davala dalsie 2 roky dokopy, kym to zo mna zas vychadzalo to svinstvo.Teraz uz viem, ze by som to svinstvo do seba uz nikdy nepchala

jajka001_

myslím že je to v pohode, jeden den, len sa ti mierne posunie cyklus. ja som si zas dala tabletku o den neskor, nemyslim ze by to malo vplyv, tabletky nepoznaju hodiny :)pozri pribalovy letak ale myslim ze to tam nie je