Sme spolu takmer pol roka a ešte sme spolu nespali

Príspevok v téme: Sme spolu takmer pol roka a ešte sme spolu nespali
lussiana54

Začiatkom januára to bude pol roka čo sme spolu a stále medzi nami nič nebolo . Ja mám 19 priateľ 22 . Ja som ešte so žiadnym chlapcom nespala ,priateľ uz mal predo mnou dva vzťahy. Neviem prečo,ale mám z toho akoby strach.Strach z bolesti, alebo z toho že zostanem tehotná. Priateľ na mna netlačí,povedal,že nie je so mnou kvoli tomu aby ma dostal do postele. Lúbi ma . Ale vo mne sa to nevie zlomiť. Tiež ho lúbim,lenže.. Teraz ma čaká ťažký mesiac pretože mám 5 skúšok je to moj prvy semester na VS. Stále musím myslieť na to , ako to zvládnem . /A či vobec/Dosť ma to stresuje a neviem sa uvolniť..

A tak sa pýtam .. Baby kedy ste sa so svojím priateľom vyspali , po akej dobe ?

lussiana54

Turtle noo tak to teda mám vážne šťastie že on taký nie je .. Teda pevne verím! :D Ale niee...viem to .Ale je mi lúto tej jeho baby.
Ale je zaujímavé že niektoré baby to bez problemov spravia v 14-15 rokoch a niektoré takto ako ja .. Hm ktovie od čoho to závisí ..

Turtle000

jaj, tak nic :) Zrejme je vas fakt viac takych bab. No som trosku rad ze nie si ona pretoze ten moj kamos je riadny suknickar a prave preto mu navonok nevadi ze s priatelkou este nemali sex. Bud rada :D

Inac, ked to pride tak to pride. Nesil to, nesnaz sa mu vyhoviet ked je to proti voli. A takysto nato radsej ani nemysli pretoze sa moze stat ze naozaj dostanes fobiu a v takom pripade si pokazis prvu sexualnu skusenost.

Bude to boliet, viac menej. U kazdej je to inak, ale ked partnerovi doverujes tak to bude vporiadku. Samozrejmostou je kondom a opatrnost. Ne ze si hned otvorite Kama Sutru a budete skusat milion poloh :D

Turtle000

lussiana54

Mam silny pocit ze sa pozname, mam kamarata co s priatelkou chodi uz pol-roka, vek ten isty a jeho baba len teraz prvy semsester na VS. Ak sa tvoj priatel vola Matej, a zhodou oklnosit dnes este s nim pojdes na chatu tak potom bude moj pocit opravneny.

Ci mam spravny odhad nemusis napisat sem, maximon18@centrum.sk

Ak sa mylim tak vpoho :)

t333

toto sa mi strasne paci...ze naplanujte, hehe :)
a nezabudni som urobit cely harmonogram a urobit kopiu aj pre neho..

emeline

tak skor ako po pol roku urcite nie a to som mala 19, takze klud pohodicka, nieje kde sa ponahlad, vsetko si ta pocka, vobec to neuhanaj a bud rada, ze on do teba netlaci. kludne si to pekne naplanujte, ked budete obaja na to pripraveni

jajka001_

urcite to nerob nasilu. pockaj kym budes mat pohodove obdobie.
ta bolest nie je nejaka hrozna, niekoho to ani neboli, a co sa tyka otehotnenia, samozrejme sa treba chranit.
ked sa toho velmi bojis, treba sa uvolnit, spravte si romanticky vecer, mozte si pripit, na uvolnenie - nie vela, a skuste to, ak to nepojde, nevadi, skusite inokedy.