Podvoliť sa alebo byť sebecká.?

Príspevok v téme: Podvoliť sa alebo byť sebecká.?
lenka22287

Chodim s priateľom už rok aj niečo, mám 17 on 20. Rada chodim so spolužiakmi na chaty a zabavam sa. Vačšinu času trávim s nim, je na jednej vlne ako ja takže sa dokážeme zabavať uplne super.
Myslim ale, že z páru má mať aj svoj vlastný druh zábavy. Moj chalan chodi na drumky bezo mna, bavi ho to ja nenamietam nech sa zabavi. Lenže ja milujem chaty so spolužiakmi. Dokážem sa odviazať, zasmejem sa a nič zlé nerobím. Za posledný pol rok som bola 2 krát a teraz v januári som checla isť zase.. Lenže JEMU sa to nelubi že chodim stále, a že si mam vybrať medzi nim a chatou. hovoril mi aká som sebecká,že zatial čo sa ja budem zabavať na chate budem doma plakať a podobne veci. Mne to pride ako vydieranie a také padlé na hlavu. čo mam robiť? neisť na chatu a zoostatť s nim? alebo isť a vysrať sa na nho? DAKUJEM !!!

rozumiem ti

ladida: v prvom rade, v 17 o vztahu nemoze byt rec, ak sa chcem len zabavat a jasit. ten je totiz aj o zodpovednosti. a teraz mi povedz, co sa stane, ked sa lenka postavi na hlavu a na tu chatu odide... resp. aku percentualnu pravdepodobnost davas rozchodu? a lenka sama pise, miluje ho, nechce ho stratit. nuz, tak teraz si vyber.

george303

prave preto sa neviazem :D inak podla mna je sialenstvo sa nejako trvalo vyazat v 17 rokoch ja mam 20 a este sa vobec na trvaly vztah nechystam treba si uzivat :D vecsina z kamaratov co maju priatelky choda po svete len utrapeny lebo musia stale nieco riesit .... :D to zatial nepotrebujem ...

rozumiem ti

george ma pravdu. -nastrocni chalani a rozum nejde dohromady :) tam sa rozmysla inym, nez tym sedym soplovitym utvarom v hlave :) a existuju len dve kategorie: *ebatelna a ne*ebatelna. to nie je z vlastnej hlavy, ale od nastrocnich :) mam (mala som) privela bratrancov :)

prevenciou nevery je nebyt neverny :) a ak uz chcem byt, tak nebudem, lebo si najprv vycistim predosle vztahy.:)

ladida

rozumiem ti,ale lenka ma 17!!v tom veku ma byt vztah plny zabavy a srandy,nie ziarlivosti a obav.ak je taky uzkostlivy uz teraz,co bude za 10r?!je jasne,ze vztah v 30,40,50...ma svoj system a svoje pravidla atd,ale na strednej je to cosi ine.ak si teraz neuzije zabavu a tie nehody a nahody a alkohol atd,bude jej to raz chybat a zblazni sa v 45tke ako moja teta:D

ladida

fiiiha,aky kocur:DD no ale tak napr ja,som bola v 5r vztahu a stastna,vsetko fungovalo..kym som nedostala noveho kolegu:)robim pre zahran,firmu,dohrmel k nam jeden novy american.padla mi sanka uz medzi dverami,za dva dni som ukoncila 5r vztah.ten american je dnes moj manzel:))zato vravim,ze prevencia nevery neexistuje!po skusenosti na vlastnej kozi som sa musela vzdat akehokolvek zamyslania sa nad takymito vecami...pre mna je dokonaly,ale co ak sa mu v novej praci objavi nova kolegyna....:)nikdy nevies,ale nezabranis tomu

rozumiem ti

ladida: ano, to je fakt. ale problem skor vidim v tom, ze to nema byt chapane ako obmedzenie, ale ako priestor na dohodu. o tom parnerstvo je.

george303

ladida- ale to nebol vtip :D a ty sa potom nejako vymikas statistikam ale ja ako chalan mozem povedat ze je uplne jedno ci to je spoluziacka alebo kamaratka od detstva alebo byvala mojho kamarata ak je pekna tak nieje ocom ... :D chalani sa na tieto vztahy pozeraju uplne inak ako dievcata ...

ladida

george-haha,bojis sa sam o seba,tak to ma pobavilo..ja myslim,ze je sialene,ze za vikendom na chate s kamosmi,ktorych mozno pozna 10r vidi kazdy neveru!!podla mna-podla seba sudim teba funguje!ja som dokonca dlho byvala u expatnera a nic sa nikdy nestalo a to v tom byte to bola jedna velka party!

ladida

LENKA: jasne,ze sa chodime bavit von aj oddelene!piatky patria nasim kamaratom a zvysok vikendu sme spolu!len prosim ta neuver tomu,ze to je nenormalne.nepoznam osobne par,ktory by vzdy vsade chodil spolu,obcas je fajn byt daleko od seba,viac sa potom tesite zo spolocnych chvil

george303

ty ich beries ako spoluziakov ale ver mi ze oni ta beru ako peknu kocku pri ktorej by nezavahali ani na sekudnu ..(teda ak si pekna :D )