Poradte nieco na energiu

ela_g1

mala som podobné problémy, stále uspala .. teraz v zime mi odporučila doktorka kvalitné vitamíny a doplny použivať,kedže tie potraviny v obchode už nei su také kvalitne ako niekedy a už nevieme tie vitamíny prírodzeniu cestou doplnať, použivam kolagén tento, slovenská výroba žiadny odpad z ameriky .. ( powerlogy.com ) potom d3, a omega tabletky sú jednoduché ale lepšie tei v tekutej forme .. neuvidiš na druhy den efekt .. ale nechaj tomu tyzden a sama uvidiš :)))

ewinna

Roletta aha takze funguju iba ako e-shop hej? Ci aj kamennu predajnu maju niekde? He to poznam, ved to je nieco podobne ako na nakupe v tescu ci kauflande. Tiez sa ide kupit jedna vec a uz tam necham vyse 50€ :D :D Co si take este zvycajne prihadzujes do objednavky? Co sa oplati vyskusat, ked uz budem platit za dopravu, nech to co najviac vyuzijem:-)

Roletta

Ewinna

V obchodoch kamenných ani neviem či ho predávajú. Väčšinou si ho objednávam z e-shopu powerlogy, tam ho majú vcelku aj za prijateľnú cenu a vždy si do košíka hodím ešte aj iné ich produkty, keďže ich jedávam:-)

Sportuj77

Áno, máš pravdu, toto všetko veľmi dobre pomáha na energiu a vyvážený dobrý pocit ale keď nevládzeš ísť cvičiť je dobré si dať aj takýto nápoj ktorý ťa rýchlo dobije energiou:-) Teda aspoň ja ho potrebujem:-)

sportuj77

fitko, plavanie , arginin, citrulin, maca, tribulus, pestra strava, ...toto vsetko ma udrzuje vo forme cely tyzden..

ewinna

Roletta dakujem ti ze si mi napisala tvoje skusenosti. Ano, dost pravidelne a dost casto sportujem, takze som chcela nieco nove vyskusat na energiu a o tomto oleji som dost vela veci pozitivnych pocula, preto ma zaujimalo ci niekto s nim ma aj osobne skusenosti. Este by ma vies co zaujimalo? Ze kde ho kupujes? Lebo v obchodoch som ho nevidela, nikde ho nemaju:/

didka206

skús magne b6 ... kedysi sa predávalo aj reklamovalo také práškové ... teraz je už len tabletkové, ale nakopne dobre :) objednávam si online cez -odkaz odstránený-
skús pozrieť

jelika44

skus doplnit nejake vitaminy, mne konkretne pomohli Vitamín D3 + K2 od Sunday Natural, kvapky lepsie sa vstrebavaju

Roletta

Ewinna

Chcela som ti napísať moju skúsenosť s olejom ktorý si tu spomenula. Pravidelne športujem a dosť často sa mi stávalo že moja energia bola na bode mrazu, proste nevládala som:/ Tréner mi potom skúsil nasadiť mct olej a odvtedy je to o dosť lepšie. Už som si akosi zvykla, každé ráno dať lyžičku alebo dve do čaju a potom idem športovať. Mám s ním fajn skúsenosti, takže ak máš tiež podobné koníčky ako ja a to šport, tak vyskúšaj;-) Ak máš nejaké otázky, tak kľudne napíš:-)

ewinna

Marion25 to myslis ten mct olej? Ty ho mas? Som si minule pozerala na internete dost vela stranok ktore ponukaju tieto zdravsie produkty a som tam zazrela aj tento olej ale som nevedela ci ozaj ma take ucinky ako tam pisu. Mas ho odskusany? Ako casto si ho davas do salatov?

Marion25

@Manusa83 ešte som ti zabudla napísať čo mne pomohlo. Keď som zmenila stravu, tak som dosť veľa začala jesť šaláty a vždy si ho pokvapkám olejom ale zdravším, ktorý má v sebe látky ktoré podporujú aby človek mal dostatok energie. Niektorí tvrdia že je ešte lepší ako kokosový olej. Ja som kokosový olej nikdy nepoužívala tak to neviem porovnať, ale tento olej sa mi pozdáva a aj chutí celkom fajn:-)