Poradte nieco na energiu

lost

Este ma napadlo, mozno zmena stravy by pomohla? Teda ak je nevyvazena, alebo nevhodna. Ale cital som ze aj alergie mozu sposobovat rannu unavu...
Zajtra ked vstanes, skus sa myslou premoct a len tak z haluze vyskoc z postele :)
Proste prebudis sa a povedz si: OK tak teraz vstanem.. a vstan :)
alebo si napis nejaky motivacny listok ze "musim skusit vstat, vzladnem to" alebo nieco na ten zmysel (aby si nezabudla na to ked sa prebudis)..
Mozno to bude tazke, ale nezabije ta to :) bude to tazke prvych 5, mozno 10 alebo 15 minut, ale nakoniec sa dostanes do beznych kolaji a dostavy sa bezna energia :)
aspon by mala :) alebo ak bude cely den taky uspaty a prespaty, tak lostova rada nebude ucinna :D

lost

Ja som mal podobny problem (alebo este mam ?), absolutna nechut vstat :)
niekedy som lezal necinne po prebudeni az 5 hodin, no v priemere 1-2 hodiny...
Teraz ked mam psa, tak neviem ci ma on zobudi, alebo sa zobudim zahadne len tak 9ono aj predtym som sa budil relativne skoro o 7-8, takze neviem posudit s istotou)
Ale kratka 5-10 minutova ranna prechadza celkom pomoze :)
len si na seba hodim nejake tricko a mikinu, cize v -10C rano ma to vskutku prebudi :D
Dnes som na to dosiel len, ale skusim aj zajtra a podobne. Hovoril som si ze "neee, ved pockaj este par minut, snad to vydrzis.. potom ta vyvencim a vratim sa do teplej postele"
no sice som ho nestihol zobrat von vcas, chybala mi jedna blba minuta, ale ta 20 metrova a 5 minutova prechadzka prebudila :)
Nie "zazracne" ze som mal zrazu energiu na 100% ale znacne viac ako keby som cakal 1-2 hodiny v posteli, v podstate som si len usetril taku hodinu lezania..

Ale nemyslim si ze jakom napisal(a) blbost.. Ono ta mysel je extremne silna zbran, niekedy silnejsia ako samotne telo.. Sice krk na to by som nedal, ze je to lepsie ako nejake tabletky, prirodne pripravky, alebo hocico ine..

Popripade horuca alebo vlazna sprcha by mohla prebrat (ale mne to funguje ked som tam dlhsie ako 10 minut).

Naco sa dopovat kofeinom, ked to ide aj inak :)

Ale na to potrebujes trpezlivost..
Ehm sorry, budem uprimny, potrebujes TRPEZLIVOST :)

Sice som nenapisal ziadny produkt, ale to len preto som napisal lebo suhlsim s tym ze da sa to aj bez produktov :)

Kazdopadne pravidelny spanok asi tiez pomaha (neponocovanie, chodit pravidelne spat atd.. i ked to je take narocne si na to zvyknut :) )

bibi123

skus guaranu, ale neodporucam firmu walmark, ale od Medpharmy, ta obsahuje 3x tolko kofeinu, je to prirodny vytazok, ktory ma povzbudive ucinky, zaruci Ti dobru naladu:O))))

rastino

dobré je cvičenie tzv. QI GONG, ale je to trošku na dlhšiu dobu, nemá to okamžite účinky ale dá sa z toho, "možno" dostať, avšak záleží na tebe

rastino

dobré je cvičenie tzv. QI GONG, ale je to trošku na dlhšiu dobu, nemá to okamžite účinky ale dá sa z toho, "možno" dostať, avšak záleží na tebe