Potrebujem poradiť

ta3

Meggie,
boli to, ale stala sa Ti bezna vec, druhykrat bud zdrzanlivejsia a nedaj sa len tak hocikomu, nezaoberaj sa myslienkami na pomstu, mohlo by sa to otocit proti Tebe, jednoducho sa stale niecim zamestnavaj, aby si nemusela na to mysliet a ono to postupne prejde, preboli

bleee

meggie22

možno dôležitejšie, ako pomstiť sa, je z celej situácie sa poučiť. Zobrať ju ako skúsenosť, prostredníctvom ktorej si sa mala naučiť, aký typ mužov si nevyberať, akým chybám sa v iných vzťahoch vyvarovať. Aby ten naseldujúci vzťah bol plnohodnotnejší, krajší, spokojnejší. Každý z nás sa popáli a nemá zmysel sa preto nikomu mstiť...

lulu22

hej, presne ako pise arabela, sprav čo ti radí. mna, ked opustila moja velká láska, bola som uplne k.o. a jeden - dokonca náš spoločný - kamarát, ma zavolal von.. no čo, išla som :) a ako sme sa spolu smiali, tak v tej kaviarni, kde sme boli, sa objavil dobry kamoš mojho ex.. cca do 10min mi zvonil telefon.. a bol to byvaly..nezdvihla som.. až za par hodin, ked som prišla domov, sme spolu volali a to ste mali počuť.. typické zranené ego namysleného chlapa, ktorý si myslel, že celý čas budem doma fňukať do poštára.. tss :D ty už si na mňa zabudla..nič som pre teba neznamenal..a podobé bláboly..a pritom on nechal mňa..

arabela999

Ahoj!Ja mám podobný problém ako ty. Tiež sa chystám pomstiť sa priateľovi, pardon už iba bývalému priateľovi. Myslím že najkrajšia bolesť pre neho je tá ak ťa bude vidieť s iných chlapom, s ktorým sa dobre cítiš a keď mu dáš najavo že ťa už nezaujíma. Chalani to nenávidia pretože to berú tak že: aach tak, rýchlo sa táto prekonala z toho, zrejme ma ani nemala rada a potom začnú rozmýšľať či oni zneužili teba alebo to bolo z oboch strán. Uvedomia si že nie len on existuje a že nie sú nenahraditelný. A keby si si našla krajšieho ako je on, no tak by bol z toho celý hotový to mi ver. Nemusí to byť nový frajer stačí kamoš ktorého nepozná.