Mám o neho bojovať?

terezka2222

Katka

Máš pravdu, má v nej istotu, sú spolu asi 7 rokov, ide na ôsmy, s nejakými prestávkami - rozchodmi a je to viac zvyk, už ani spolu nespávajú skoro vôbec, ja som rozptýlenie,do ktorého sa zaľúbil, ked sme spolu je fajn,píšeme si každý deň, čaká ma ťažké rozhodnutie, ale zvládnem ho

terezka2222

lejla30

Nie som na koni, som tá druhá to viem. Myslíš, že byť podvádzaná je lepšie?? ja práve zisťujem, že veru nie!!! mať doma muža o ktorom viem, že ma podvádza, to nie je láska k nej, ale on má rád len seba a ženy sú prostriedkom jeho šťastia a pohody,keby ju ľúbil, nepodvádza, láska je o tom, že nezraňujeme ľudí,ktorých ľúbime. Má v nej istotu,vynadá jej, stále sa hádajú a ona sa poslušne vráti.

katka...

Nemiluje ani jednu. Tu prvu by predsa nepodvadzal s tebou, ak by ju miloval. A teba tiez nie, lebo ak by sa do teba zalubil, rok a pol je dost dlha doba na to, aby ju opustil, aj ked su spolu 8 rokov. Jemu to tak vyhovuje, u nej ma istotu, mozno je to uz zvyk a ty si take pobavenie bokom. Nechaj ho tak, nikam to nepovedie. Cize nie je o co bojovat. Viem, ze to bude pre teba tazke, ale cim skor to ukoncis, tym lepsie pre teba.

lejla 30

pred par rokmi som aj ja bola taka blbka so zenatym s deckom,dokonca nam prenajal vlastny byt,nakupil mi nabytok a velku telku a ja tiez som si bola ista,ze ma miluje a myslim,ze aj miloval,tiez manzelke nebral fony,spaval u mna,doma sa niekedy aj tak 3 dni neukazal...vysledok bol,po 2,5r som bola druha manzelka,tiez ma zaujimalo,co robi a s kym,tzn.mala som na jeho vkus odrazu moc otazok-zacal podvadzat aj mna:)))))bo som uz nebola len milenka na zabavu,ale realna partnerka.z bytu som odisla,preplakala leto,bo odisiel s rodinkou do toskanska na cele prazdniny uzivat si slniecko,syna a vino:)))dnes po rokoch sme ok,dokazeme sa zist na kafe a pokecat,ale-ja uz ho vidim uplne inak a to,ze unho aspon raz v zivote vyhral zdravy rozum,mi zachranilo zivot.dnes mam super chlapa doma,slobodneho,ktory ma rad vezme von so sebou a po praci chodi domov.

lejla 30

terka a jeho priatelku lutovat nemusis!kazda milenka si mysli,ze je na koni a v epsej pozicii ako partnerka a manzelka,ale uvedom si,ze vy nie ste dve na rovnakej pozicii,ty prenho nie si dost dolezita na to,aby sa vzdal tej "starej dobrej"a ona je moc dolezita,aby ju stratil.keby vaha,rok a pol je dost dlha doba nato,aby sa rozhodol.on nema nad cim rozmyslat,caka,ako dlho to vydrzis,ked odides-bude ina.ale su aj verne,ktore vydrzia"takto ublizovat"manzelkam aj roky a myslia si,ze su hviezdy...hviezda je ale vzdy ta,ktora je doma.a ked nama zavazky voci nej a neopustil ju,tak miluje ju,nie teba.

terezka2222

AdamKrt

na začiatku som to nevedela a zaľúbila sa a myslela si, že časom sa to poddá hm, načo má niekto trvalý! vzťah ked aj tak podvádza a nadáva jej, bola som toho svedkom, ked s ňom telefonoval, ku mne si to nikdy nedovolil, aj to bol jeden z dôvodov, že hups, juuuuuj namotaná som

AdamKrt

terezka2222 Dnes 10:24

ani ja ich nechapem. Ale chapem, ze ked je niekto svinka, tak labut z neho nebude.

Ale tak isto nechapem zeny, co vedia, ze muz ma manzelku a toleruju to... To snad neni dost slobodnych chlapov bez zavazkov ?

terezka2222

AdamKrt

veru, všetko je možné, ale nechápem takýchto chlapov, čo si tým dokazujú, trápia nás a podľa mňa nie sú šťastní

terezka2222

isabella

ved to sa mi teraz všetko premieta v hlave, ak on nemá pred partnerkou výčitky, čo je to za chlapa, a ona musí to predsa cítiť, niečo tušiť, raz v slabej chvílke mi o ich vzťahu porozprával, je s ňou lebo ona všetko odpustí, ona nemá kde bývať,rodičia alkoholici, zadlžení, ona sa pokúsila otráviť tabletkami,je na ňom závislá. Najhoršie, čo sa môže stať, byť závislá na niekom.

AdamKrt

terezka2222:

povedal by som, ze ten Tvoj priatel moze mat manzelku, Teba ako milenku c.1, a za Tebou este kludne aj druhu, tretiu milenku... Aby si nebojovala nakoniec niekde v hareme :)