Mám o neho bojovať?

terezka2222

myself

no ved to ja som sa namotala, som to nejako nezvládla, máš pravdu a po čase k tomu dospejem aj ja, radikálne to riešiť, je s ňou dlho, má v nej istotu, vie čo môže od nej čakať, ja som začiatok a risk ako to dopadne, tak to by riskoval, že stratí obe:))

myself

terezka, kasli na to - iba sa zbytocne namotas a potom to bude este horsie. Poznam to, som chlap :) Chlapi idu na istotu a 8 rokov je 8 rokov - ten sa jej len tak nepusti.
Ale ak si kocka, si Blavy, a mas rada zadanych tak mozes zabojovat o mna :)) (sorry to bol pokus o odlahcenie)

terezka2222

joj ja som o nej na začiatku nevedela, dosť sme si pomohli po inej stránke a potom sa to prehuplo a teraz vo mne bojuje rozum a cit

Flow333

Ukončí to. Budeš sa trápiť. On ju neopusti. Nikdy nezabudnes. Ale budeš mat svoj život a nie hrať frasku. Vlastná skúsenosť. Presne to čo si napísala.

Taisiya

a ked si vedela ,ze ma priatelku co si cakala? pravdepodobne lubi ju ,robis zo seba hlupanu tak co sa tu nervujes
ved nie je jediny, jeeezise to sa vazne takto dokazes ponizovat

soffa

srandujes????chlap co si nevie vybrat medzi dvoma zenami,bud nemiluje ani jednu,alebo mu to vyhovuje!ved ak ho "naserie! jedna ,hlada utechu u druhej a naopak!

terezka2222

niekedy mám sto chutí ísť vykričať tej jeho že sme spolu, sebecké, mysliac si, že sa mi uľaví, už som aj u neho nechala moje osobné veci a ona sa tvári že nič, bud je taká blbá alebo ja neviem ...