Ľudové liečiteľstvo

Ipsik

Ľudové liečiteľstvo je široký pojem, každý sa zaoberá niečim iným. Napr. na rany uznávam nechtíkovú masť a koloidné striebro, ale k tomu ostatnému je sa ťažko vyjadriť. Ja mám o tom prečítaných xy kníh. Zoberme si, že sa hovorí, že na jedno pomôže, ale druhé poškodí, ale nie je tomu tak vo viacerých veciach? Vyšla z neho sila... Byliny napr. obsahujú veľa chemických látok. Kto si trúfne to namiešať exaktne? Nevidím do toho až tak detailne, tak sa k tomu nemôžem kompetentne vyjadriť. Môže energia iného človeka iného uzdraviť, ak si zoberieme, že tá energia aj skutočne existuje, ale ešte nebola vedecky dokázaná? Prečo to nikto nedokáže vedecky dokázať?

borrka

Ľudovým liečiteľom veľmi neverím ale poznám Dr. Albertovú z Bratislavy ktorá lieči prírodnou medicínou. Podľa mňa číslo jedna v tomto smere u nás.

Nagio

Uz ked liecitel tak nech je to scitany a mudry clovek , ktory ma este navyse aj dar v rukach. Odporucam touto cestou liecitelku Gloriu Jarku, to uz je naozaj medium, a navyse je to neskutocne mudra zena,Pomocou nej som sa dostala z astmy, ktora ma trapila roky, Abraka dabra liecitel je na nic, na to, aby sa clovek dostal z tazkosti, potrebuje aj kombinacie, ktore mu hocikto neda. Jarka okrem liecenia rukami naordinuje aj domacu samoliecbu ,aby dana osoba nebola na nu odkazana a nechodila k nej ako na klavir, Uz ked chcete niekoho kto pomoze a poradi tak odporucam Gloriu Jarku. Kontakt na nu je 0902 853 549

katybs

Dobri vecer!chcela by som radu mam problemy s chronickym zapalom mocoveho mechura nic mi nepomaha rozmyslala som ci by mi nezabral Cistec!poradte mi a mavam s tochto aj zapali maternice som zufala poradte mi nieco!!! DAKUJEM

silvias

Aj ja som bola u mnohých liečiteľoch
aj na akupunktúru som chodila a teraz v pondelok idem tiež som objednaná u jedného liečiteľa,ktorý lieči bylinkami no tak uvidím a dám potom informácie ďalej!!!!Podľa mňa je to individuálne každý človek je iný a na každého inak všetko pôsobííí!

eja

tiez som navstivila liecitela, pretoze klasicka medicina zlyhala. zazraky sa sice neudiali, ale urcite zlepsenie nastalo. bola som u pana dedika v Tren. Tepliciach. vyzera celkom seriozne a je aj medialne znamy. hladala som na neho kontakt, no nenasla som ho. no pred casom som citala prave v tomto fore, ze niekto ponukal jeho cislo. polistuj.

lujza

Eli vopred ďakujem,Pepi knihu mám, aj som sa ňou chvíľu riadila,ale veľké zmeny sa neudiali.Uvažovala som o liečiteľovi,preto píšem,ale neviem kde by som našla nejakého seriozneho....

pepi

pozor na podvodnikov.precitaj si knihu ZDRAVIE Z BOZEJ LEKARNE tam si najdes byliny a postup ako sa liecit pri danej chorobe.skusit mozes aj liecitelov

eli

ved prave-to je ten problem! nejaky cas som bola u sestry v prahe, tam bol super pan Ching a odkedy som v SR, neviem ziadneho najst :(, ale nevzdavam to, hladam. ak sa zadari, ozvem sa...