Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Odškodné

Príspevok v téme: Odškodné
patina

Moja dcéra letela do Talianska a batožina neprišla s ňou. Čakala na nu 3 dní. Má nárok od leteckej spoločnosti odškodné? Batožinu nemala poistenú, ale čítam na nete, že spoločnosť jej musí dať odškodné. Prosím vás o informácie ak niekto už mal takéto problémy. Mala tam aj lieky, ktoré musela užívať každý deň. Ďakujem

ddatelinka

predpokladám, že má zdokumentovanú stratenú (prípadne zmeškanú) batožinu, teda nejaký lost baggage report. s týmto sa treba obrátiť čo najskôr na príslušnú leteckú spoločnosť.
väčšinou je potrebné doložiť kópie dokladov o kúpe vecí, ktoré boli obsahom batožiny.
mne sa stalo, že som mala poškodený kufor (škrupinový, polypropylénový), na základe damage reportu a fotografií poškodenej batožiny mi letecká spoločnosť poslala do týždňa kuriérom úplne nový, zodpovedajúcej kvality.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.