Henna na vlasy-efekt

rew

dizzyiy> mne prvych par umyti.. asi pri stvrtom mam penu pri samponovani uz bielu, tesne po henovani (+indigo) je siva. snad som spravne pochopila otazku :)

rew

ak niekomu hena smrdi, staci pridat do zmesi nieco co vonia lepsie :) napr skoricu, med alebo par kvapiek esencialneho oleja

delphia

casanta v DM je draha. taku istu kupis aj v obchodnych domoch Tesco za podstatne nizsiu cenu-cca 3 eura a par centov.

enigma78

Eferfe, henna nie je karcinogenna, to odkial si nabrala? Asi si citala nejake clanky o tzv. black henne, do ktorej taki "mili ludia" pridavaju PPD. To je chemicka latka, ktora je karcinogenna. Davaju ju do henny urcenej na tetovanie, aby farbila na cierno. To je nebezpecne, preto na to lekari upozornuju, aby si ludia nedavali docasne tetovanie hennou v roznych krajinach, ked su na dovolenke, lebo tam moze byt priadane PPD. A ked kupujes hennu na vlasy, tak kupuj taku, ktora ma ciste, len rastlinne zlozenie.

casanta

Ja som zacala s hennou len nedavno.Pouzivam tu z DM a som spokojna, vlasy sú lesklejsie, a vyzeraju zdravsie. Je pravda ze trosku vysusi vlasy hlavne vtedy, ked si si vlasy farbila dlho chemickou farbou, ale staci do nej pridat lyzicu oliv. oleja a je to. Citala som ze je s tym nanasanim babracka , ale zeby nejak extra tak neviem, mam pocit ze lepsie sa mi nanasa ako obycajna farba. dalej sa zeny stazovali na jej zapach. Rozhodne viac mi smrdi chemicka farba a ta na rozdiel od heny aj stipala na hlave. Akurat to vymyvanie z vlasou je trosku dlhsie ale za to to stoji. Jedine co mi trosku vadi je, ze mi henna chyta do takych rysavych odleskou, ale nie je to az take zleee.

mirka 23

je dobre pridať troška masky na vlasy už do henny a po zmití si tiež daj tu masku, ako po klasickom umytí. Je dobré mať hennu na vlasoch čo najdlhšie, takže aj celu noc. Nato si daj sačok a čiapku, je to pohodlnejšie ako uterak. Vlasy by mali byť v teple.
Objednavame od yevette, vygoogluj si henna yvette

Astor

mam farbene ale samponom a aj to je uz pol roka dozadu tak hadam to nevadi.. ten kondicioner alebo olej mozem primiesat k tomu alebo si to mam dat az potom? a este som citala ze niektore si nechavaju hennu celu noc, je to v pohode? a mohli by ste mi poradit stranku kde vy objednavate, lebo ja som mala v plane si to kupit v DM ale ak je to hovadina nejdem riskovat :)) Dakujem baby :)