Henna na vlasy-efekt

denisaKE

moja skúsenosť: menej padajú, sú pružnejšie, lesklejšie, také...pevnejšie. Po chémii asi poznáš ten pocit, že máš jemné a lámavé vlasy - to pri henne nehrozí. Farba pekne drží, aj keď výsledky občas "prekvapujú" :) Jemne vlasy vysušuje, ale to sa dá vykryť olejom alebo kondicionérom...ale napríklad pri mastných vlasoch je to skôr plus. A nie ej pravda, čo písala eferfe, dá sa na chémiu aplikovať už po 4 týždňoch-platí aj naopak, vlasom len prospieva a karcinogénna...henujem už dlho, ale nikdy som nič také nečítala a a ani nepočula.

mirka 23

eferfe, pišeš riadne somariny, tipujem že si hennu na hlave v živote nemala.
Bezfarebná henna je fajn, ale nie tá z DMka. Najlepšie je si dať hennu farebnu, vo farbe akej maš svoje vlasy. A vlasy super vyživí, rýchlejšie rastú a sú leskle, len tá aplikacia je troška nekomfortna, treba sa podžabať s tým.

rew

vlasy nedzi pouzitim henny a chemickej farby nemusia odrast, staci ak je odstup par tyzdnov (ja som mala aj mensi a ziadna katastrofa sa nekonala). Bezfarebna henna nie je v skutocnosti henna, je to ina rastlinka, nefarbi ale vyzivuje vlasy. neviem comu vsetkemu hovoris nicenie vlasov :) je fakt ze mierne vysusuje, je dobre do zmesi zamiesat aj nejake oleje, kondicioner a pod. Mne sa osvedcilo po vymyti henny pred najblizsim umyvanim vlasov na noc vmasirovat kokosovy alebo mandlovy olej.
O karcinogennych ucinkoch som zatial nepocula no povedala by som ze v porovnani s bordelom ktory maju v sebe chemicke farby je na tom henna lepsie ;)

eferfe

nenici ti vlasy ale vraj ma karcinogenne latky v sebe, tak ja to radsej nepouzivam :D a ked si chces dat farebnu tak si ju nemozes dat na farbene vlasy chemickou farbou musi ti to odrast a takisto ked si das hennu tak si na nu nemozes dat chemicku farbu a zase musis pockat kym ti odrastu :D
asi som to cudne napisala ale nevadi :D