Zubar v Ba

Lamiela

MartinaBreza
Ak ti tá zubárka robila čistenie kanálikov bez mikroskopu, tak sa ani nedivím, že to tak dopadlo. Tiež som takmer prišla o zub, ale "vďaka" inej zubárke, MUDr. Šimkovičovej. Tvrdila mi, vraj je všetko v poriadku, a potom iný zubár na rtg snímku zistil, že mám v zube preplnené kanáliky a zalomený nástroj... Našťastie sa ten zub podarilo zachrániť, bolo treba reendodonciu + resekciu. Ale už som sa poučila a chodím len k zubárovi, ktorí má riadne vybavenú ordináciu a používa mikroskop.

MartinaBreza

Ahojte,
reagujem na kliniku mysmile, nikdy viac.Pred tyzdnom som prisla o zub kde v mysmile mi cistili kanaliky, nasledne na to sa robila korunka a nie lacna, ktoru som tam mala cca 2 roky. No na zube sa spravila cysta a novy zubar skonstatoval po rontgene, ze mam preplnene kanaliky a je to casovana bomba, v ten den siel von, nakonci korenov zalomene instrumenty co to vsetko sposobili, velka cysta, zapal a vyzrata kost a hojenie aj rok asi. Vsetko to robila Mudr. Balogova-Kasajova. A to mi chcela posledny kanalik vyberat resekciou na dolnych zuboch co mi zubar potvrdil, ze na dolnych by si ani on sam nerobil nakolko je tam dolezity nerv. Tak asi tolko k mysmile.

Roman.T

len najst dobru zubarku da tiez zabrat. Aj ked sam som tomu neveril az kym som si tym nepresiel. Pretoze ja si potrpim co sa tyka zubov na dobrej kvalite prace ale hlavne u mne zavazi aj pristup doktorky.

vierocka66

na to aby zubná náhrada aj celá zubná protetika bola dobre spravená myslím tým či už mostíky alebo korunky a tak je potrebné aby si človek našiel dobrú zubárku. Čo má v tom už prax.

Roman.T

tak so zubnymi nahradami treba ratat ze by mali byt na dlhsiu dobu, ak sa o ne clovek stara a nezanedbava. Cena zalezi od mnohych veci, ci len zubnu nahradu alebo treba urobit aj ine ukony v ustach :)

Vikkii

ahojte, chcem sa opytat ci mate niekto zubne nahrady :) chcela by som vediet kolko to asi bude stat a kde by bolo najlepsie dat si ich urobit, aby boli kvalitne a naozaj co-to vydrzali?

janulka44

Ja som bola praveze v mysmile velmi spokojna. Bola som tam so 5-rocnym synom a boli sme ich pristupom nadseni! Doktorka bola velmi mila, vysetrila syna najskor a potom so monou prebrala podrobne ake ma problemy a co s tym. Medzitym sa mu venovala velmi mila setricka. Dostali sme dalsi termin,na ktorom bol moj syn osetreny. Velmi som sa toho bala,ale pani doktorka si pocinala skvele a podla mna aj preto syn spolupracoval. Je pravda, ze ucet za tu navstevu bol vysoky, ale ja by som aj tak nemenila. Naozaj mozem len odporucat

Dušana

Presne, ja som bola v MY SMILE s dieťaťom a vôbec som nebola spokojná. Dieťa trauma. Vyúčtovanie katastrofa. Som sa z toho 2 týždne spamatávala. Po vyšetrení u nich mi už dieťa k inému zubárovi ani nechce ísť. Ale ved nenadarmo majú prázdne... To hovorí za všetko.Neodporúčam

zubarka BA

Ja zase MY SMILE vôbec neodporúčam. Nekvalitná práca a to vyúčtovanie - katastrofa. Bolo mi do plaču. Doma som zistila, že to vôbec nie je podľa cenníka. Nikdy viac.