nechraneny sex

Príspevok v téme: nechraneny sex
chatka

chcem sa spytat ci mozem byt tehotna ked v pondelok som brala poslednu antikoncepcnu tabletku a v utorok som mala nechraneny sex. v stredu vecer som zobrala tabletku po a si 19hod.po sexe.vo stvrtok som mala dostat menstruaciu ale zatial som este nedostala. moze to byt tym ze som uzila tabletku po?dakujem

mandolinka

Tehotná určite nie si, ale kedy dostaneš menzes ani srnka netuší. Poriadne si zmiatla svoje telo.
Podľa mňa v utorok pokračuj v užívani , bez ohľadu na to, či menzes dostaneš, alebo nie.

silviklh

ano,musis zacat aj ked si este nedostala menstruaciu!!! prosim ta,kolko mas rokov??tebe nitko nevysvetloval,ako sa to berie a tak?? aj keby si len v utorok dostala kramy,tablek usi das a stane sa len toze budes mat krastie alebo slabsie kramy.

silviklh

este ze si nenapisala,ze ci nie si nahodo utehotna,to by som uz fakt mala dost a uvazovala o tvojej inteligenci a tvojom veku..

chatka

lebo som si myslela ze pocas tych dni co ju neberiem ze som nechranena. a v utorok mam zacat brat zase ale neviem ci mam ked som nedostala menstruaciu

silviklh

naco tabletka,ked beries hak?a naco ju vlastne beries,ked ani nevies,ze aj cez pauzu si chranena a toboz,ked v pondelok si si dala a uz na druhy den si mala nechraneny sex,vysvetlis mi to,prosim??

mandolinka

A prečo si užila tabletku po, keď berieš antikoncepciu?
Ak si v pondelok zobrala poslednú tabletku, mala nasledovať 7 dňová pauza bez užívania HAK. Chránená si aj počas tejto pauzy. Nerozumiem tvojmu počínaniu.

sandysue

toto nemyslis vazne, ze kombinujes HAK s tabletami PO?vies na co sluzi HAK vobec?sa necuduj, ze nemas menzes teraz.