Ako si znovu získať partnerovu lásku?

Príspevok v téme: Ako si znovu získať partnerovu lásku?
ludmila

ako si získať znovu partnerovu lásku? Ako si znovu získať partnera tak, aby sa znovu zamiloval ako na začiatku..? Poraďte mi, nechcem ho stratiť a cítim, že náš vzťah speje do záhuby, čo nie je len jeho chyba, ale aj moja... /možno to bude tým že sme začali spolu spáva´t príliš skoro, že sme spolu cez víkendy a často sa hádame/... prosím poraďte som naozaj zúfala a mám z toho depresie...

bubina

KCAB Dobry den,poradite mi co mam robit ak si partner doviedol ku mne byvat svoju 15rocnu dceru a robi si naroky,ze tam bude mat aj ona take prava ako moje deti?Dom je moj nemame tam spolocne nic.Je neskutocne na nu citlivy a mne to lezie na nervy a stale sa kvoli nej hadame.Mozem jej odmietnut ked bude plnoleta byvanie u mna?moze to ohrozit nas vztah?nema ju rada,je bordelarka a leniva a partner na nu nedopusti.ako to mam zvladat a nehadat sa s nim?

vodnarka

to je pravda treba sa s nim o tom porozpravat lebo zachranit vas vztah musite chciet obaja a ak to uz on nechce neprinutis ho budes sa len zbytocne trapit

dendi

ahoj jedna z pricin je urcite ta ako sama hovoris...ja mavam tiez uvahy o tomto probleme ako ty...ja si myslim ze by ste si mali dat od sebe bud mensi odpocinok alebo obmedzit vidavanie sa..poznam pare ktore to skusili a pomohlo im to tak je mozne ze to pomoze aj vam.