orgazmus...

smola:(:(

No je to aj o tom,že máme šesť ročný vzťah...a orgazmus som už mala..neviem prečo ho neviem už dosiahnuť..je mi to aj dosť trápne..náš vzťah už asi prešiel do úplného stereotypu a už nieje kam sa pohnúť..už sme všetko na oživenie skúsili..

yggynko

Cau , necakaj orgazmus , lebo vlastne ani nevies ako prichadza a ako chuti ... Ten predchadzajuci prispevok sa mi celkom pacil , ale nieje to len o nedockavosti na styk , ale o tom , ze milovanie je krasne a aj ked sa milujes hodinu , alebo viac , tak si to vychutnavaj bez ziadnych ocakavani...Skus v sebe zlomit to -- ze kedy to prijde -- Vychutnavaj tie krasne chvile, alebo skus si uzit klitorialny. Hlavne mysli na slast a tu chvilu , ktoru si prave uzivas...

AdamKrt

smola:(:(

no, tak s tym treba nieco robit. Euforia po zaciatku vyprcha. Vztah si treba udrziavat, pestovat, ak je samozrejme vola na oboch stranach... Ty uz sa asi nemilujes, iba sexujes a starosti Ti robi vztah a mozno preto nemas ani orgazmus. Samozrejme zalezi aj na partnerovi, ako k tomu i k Tebe pristupuje.

Skuste si dat sexualnu pauzu take 2 tyzdne a potom skuste metodu, tzv. 7 dnove milovanie, kde prvy den sa nesmiete ani dotknut tel, len pozerat, druhy den pridavate dotyky a hladenie, dalsi den oral bez vyvrcholenia atd atd a postupne zapajate vsetko a az v posledny den dojde na styk. Po tomto by si mala byt uz dost vybudena. Ak si najdes na nete menstruacny kalendar, ze si vypocitas, kedy mas plodne dni, tak najsilnejsi plodnny den, ovulacia, ked bude vychadzat na ten posledny den, ked sa budete mat uz milovat, v tento den Ti ovulacia este vylepsi pocity z milovania...

janekMY33

Tak si skusila malo.Ale musis si polozit otazku dokazem dosiahnut orgazmus?Alebo ked si to robis sama dosiahnes ho?Vela zien aj ked sa na hlavu postavi ho nedosiahne

smola:(:(

ďakujem za super odpoveď AdamKrt. Niečo na tom bude...asi to bude tým,že prestávam partnera po rokoch ľúbiť...a nechcem si to priznať...Nie hormonálku už rok a pol neužívam nerobila mi dobre

AdamKrt

Pozeram, ze to potrebujes podrobnejsie....

Tak skus, ci Ti nepomoze napr. co som pisal

tu

www.zdravie.sk

konkretne AdamKrt 31.12.10 10:10
----------------------
Budes riadne vystresovana a to co je tam popisovane, budes potrebovat opakovat bez sexu dlhsiu dobu, niekolko opakovani...

Niecoho sa bojis a to Ta stahuje. Mozno je to len podvedomie a sama si myslis, ze si uvolnena. Ale nie si.

smola:(:(

ale fakt ani to uvolnenie mysle nepomáha..ani romantická atmosféra nič...a pomaly strácam aj chuť na sex...