Sama, sama, samučká.

Príspevok v téme: Sama, sama, samučká.
Berryele

Už ani neviem, čo cítim.
Strašná prázdnota, nekonečná samota .. už dva roky.
Stále dokola ten stereotyp - škola, domov. Už neviem, čomu sa mám venovať. Tá samota už zo mňa vysala všetkú energiu a chuť do života.
Navonok sa snažím nedať najavo to, čo cítim.
Všetko je preč. Zostala mi už len tá zasra*á samota.

Berryele

Bulbasaurus - neviem, ako Ti to vysvetlím. Asi tak, že keď si dlho sám, nahromadí sa v Tebe toľko lásky a Ty zrazu v tej samote zistíš, že ju nemáš komu dať. A vtedy zrazu pochopíš, aký si osamelý.

xy:)

tiez sa hovori, ze nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byt este horsie :) nevnimaj tie dva roky tak negativne. neviem co sa stalo, ale urcite tam boli aj stastne chvile.. nevsugeruvavaj si nieco, co take katastroficke ani zdaleka nie je. neviem, treba urobit vsetko preto, aby sa ti zivot zdal krajsim. ale to, co mas rada, vies jedine ty. a to treba rozvijat. ak to ty sama nevies, tak je to potom blbe..

Bulbasaurus

Ja som zasa naopak najradsej ked som sam. Nemam rad moc ludi a ked som sam tak mozem napriklad byt ticho alebo si aj spievat :D A ked niekdo je pri mne tak musim sa s nim rozpravat a rozmyslat nad tym co mu mam hovorit a pocuvat ich problemy a ja ludi nemam rad tak ma to nezaujima ale neviem ako im mam dat na javo ze nech zomru. Ale dost by som chcel zit na svete sam, nechapem ludi co nariekaju ze su sami..

Berryele

.. A to sa hovorí, že po zlom príde niečo lepšie. Tak to by ma mali čakať tie najlepšie dva roky v živote. ..

Berryele

xy:) - veď práve, že pre mňa je ťažké to všetko zodpovedať. A je pre mňa skutočne ťažké začať s niečim sama.

Berryele

To je dosť ťažká otázka.
Ja neviem, asi najskôr to, že keď som s ľuďmi, nie som taká, ako to cítim vnútri. Nie som smutná, sklesnutá ani nič, čo cítim. Neviem, prečo sa to takto skončilo.
Čas ide tak neskutočne pomaly, keď som sama. A vtedy nemyslím na nič iné, len na to, čo teraz prežívam.

xy:)

pisala som to skor, ako sa mi zobrazil tvoj pispevok, len som to neskor odoslala. aj tak nechapem odpovedi, kde sa mas len tak zjavit? zacat s konickom - je to tazke? nevies co mas rada, co ta v zivote tesi?

Berryele

Len keď som so prečítala ten Tvoj príspevok, prišlo mi to, akoby to bolo niečo úplne jednoduché. A ja sa popritom snažím niečo spraviť. Ale asi sa snažím málo. Som STRAŠNE sklamaná, že je to takto.

whee_ee

Ale ja nevravím, že to je jednoduché. Veľa vecí v živote nie je jednoduchých, ale to neznamená, že budeme preto sedieť zo založenými rukami a ľutovať sa.