poradte mi rychlo

Príspevok v téme: poradte mi rychlo
weruska 22

stale mam problemy s vytokmi a boli ma to trosku pri sexe pri vchode...uz sa bojim co mi je..niekedy to bolo v pohode bez vytoku aj bez bolesti..uz som uzivala vselico..väčsinou su to kvasinky..tak sa uz bojim...co ak ma nakazil niekto hiv...?mala sompred par rokmi cca 5-6 oralny sex...nic ine...ziadna suloz to nebola.momentalne mam vazny vztah uz par rokov...ale citala som po internete, ze priznaky hiv su, ako chripka...a ja vobec nebyvam chora...skoro vobec...mozu to byt priznaky teda bolest pri sexe a vytok?alebo su to len neustale sa vracajuce kvasinky...poradte

mary-anne

no tie kvasinky by som nevylučovala, alebo možno mykoza, či podobné "svinstvo nepríjemné" . a u gynekologa si bola? a to, že máš stály vztah ešte nič nezaručuje, čo ak ťa podviedol a preniesol nejaké svinstvo on na teba?! dala by si ruku do ohna za neho? .....
môže to byť aj z aviváže, či pracieho prostriedku, obtiahnutých nohavíc, či tmavého sp.prádla ..... ak to trvá dlho, isto treba zájsť za gynekologom, nech ťa dôkladne vyšetrí a určí diagnozu ... :)