Rocny vztah bez sexu.

Príspevok v téme: Rocny vztah bez sexu.
Igi109

Zdravim, mam 20 a moja priatelka tak isto. Pacila sa mi davno predtym ako sme zacali spolu chodit, balil som ju asi pol roka. No momentalne sme uz rok spolu, no po sexualnej stranke je to dost chabe. Vzdy je iniciativa v tomto smere na mojej strane. Ak uz sa k tomu len blizilo alebo sme pokrocili len trosku dalej mala vycitky, alebo povedala nie, alebo som videl ze sa jej to na 100% nepaci tak som si lahol vedla a rozmyslal v com robim chybu. Dost ma to frustruje, a aj to malo erotiky co mame, mam pocit ze robi len kvoli tomu ze ma lubi a nie ze by chcela. To vedomie je mi neprijemne. Velmi sa lubime, viem ze aj ona mna, denno denne mi to dokazuje. Preto nanu netlacim, mali sme nato uz vela rozhovorov, ked som jej povedal ze ma to trapi. No nejako to zalahlo prachom. Vnutri ma to zerie, zacinam mat zle nalady pricom som najoptimistickejsi clovek akeho poznam a vo vsetkom sa najprv snazim hladat pozitivum. No po roku mi uz asi dosli sily. Mame k dispozicii aj byt, kde vacsinou aj 4 krat do tyzdna prespime, no k nicomu nedojde. Sex az po svadbe vraj nezastava. Chyba mi sex, no tak ju lubím ze nevera ani rozchod nepripada v uvahu. Myslim si ze som aj celkom atraktivny, zenam sa pacim, mal som uz vela moznosti ju podviest, no toho niesom schopny. Ako sa mam k tomu prosim vas postavit?

querido

no tak to mas velmi tazke..pokus sa ju nadalej balit..tazko nejako konkretne radit..neviem aky je typ zeny..ale snaz sa robit to co ma rada..co najviac sa jej dotykaj..ak spolu 4krat tyzdenne spite skus si k nej pravidelne tesne lahnut..objat..ak bude citit ze si pri chuti neverim ze sa neposuniete dalej..a o tom to je..krok po kroku ju vydrazdit az sa na teba sama vrhne..ak napriek tvojej snahe sa nic nezmeni volil by som vazny rozhovor..vztah bez iskry a chuti na milovanie je velmi tazky

funkymonkey

tka potom ti uz poradit neviem ja som bol trpezlivy ale ty si este viac :D skus to s nou zase prebrat alebo neviem mne zabral "trik" ze ked mi ho drazdila cez nohavice tak som hol chladni upln enic som nerobil a potom jej do uska posepol ze cez nohavice to nieje citit preto som tak ticho tak to rozbalila naplno

Igi109

K petingu uz doslo. Je panna a funkey monkey skoro identicky som postupoval ako ty. Vraj to chce ale nie teraz, ze sa nato este neciti.

funkymonkey

nevime ako by som ti poradil ja mam 18 svoju terajsiu priatelku som "balil" 3 mesiace potom do 6 mesiacov nic nebolo zacalo ma to stvat a kedze sme sa lubili zacala vidiet ze mam obcas inu naladu .. tka som jej povedal oco ide ze jednoducho je to doba ze aj ked mam nato neskutocnu chut tak ju nechcem do nicoho nutit a ze si pockam pokial nebude chciet .. tak som cakal este nekay mesiac a sama to neak zacala bola panna pred vztahom somnou doslo jej to ze to chce aj ona a ze preco to neskusit a od kedy jej to doslo tak nieje ziaden problem .. (dnes uz mame rocny vztah )

...555...

Nedošlo ani k Petingu? So zenam je to tažké. Možno sa bojí nečítal som nikde ze ci je panna alebo nie? Takze moze byt aj tam velky "zádrhel".
Vieš poviem ti tak Poznal som jedného čo pochopil ženy... umrel... od smiechu...