udretie od muža

natusa42

ak dovolíte..vyjadrím sa i ja :)síce som toto nikdy nezažila ..lebo môj priateľ by nikdy ani vlások mi nepokrivil ,ale ..dovolím si tvrdiť,že sa to zopakuje,ak muž stratí zábrany udrieť ženu raz (či už v amoku alebo nie),tak to istotne spraví ešľte raz a ešte raz ...záleží od neho...ale žiadny slusšný a normálny MUŽ neudrie ženu ...

alenka_maxova

pravy huhu: bohuzial ti musim dat za pravdu. Nechapem zmyslanie mnohych zien (nemyslim tie z tohto fora, ale vseobecne). Naivne, hlupucke....Nevedia co chcu, ked im je zle, vypisuju na forum, ale prd urobia so svojim zivotom. Su zakomplexovane a bud si to vyvrsuju na muzoch ako pises ty, alebo po cely zivot drzia pusu a trpia. A nehovorim teraz o chlapoch nasilnikoch, to je o niecom uplne inom....Hovorim teraz cisto len a len o zenach

alenka_maxova

riziko, ze sa to stane opat je obrovske....ak chces schytat este jednu, potom aj dve, potom aj tri a potom byt v Modrom z neba, tak kludneeeeeeeee. Pokial nechces byt raz tyrana, chod prec od toho cloveka, kym je cas :) Aj tak neverim, ze to urobis, ale za pokus to stalo...

pravy huhu

Zeny sa radi vyvysuju a byvaju pri tom dost zakerne. Ked im chlap jednu prijebe, tak sa hned zacnu hrat na obete. Dokazuje to aj fakt, ze vsetky buchty, ktore sem doteraz pisali, ze ich muz udrel, nikdy nenapisali, co tomu z ich strany predchadzalo. Zeny trpia milionmi komplexov a pokusaju sa ich ventilovat na muzoch.

soffa

muz ktory udrie zenu,je slaboch.nie!nie je to normalne,a ze olutuje???haha ak to urobil raz urobi to aj nabuduce a bude sa to len stupnovat.ak raz na teba zdvihne ruku nevazi si ta!takym muzom to vratit a vykopnut z bytu.UZ MAJTE PONIEKTORE ROZUM!

mayuska

andy pravdivy, keby zena dolamala chlapovi ruky tak by sa od hanby isiel dosrat tak radsej bude hubu drzat.

a zena udrie len ked ma na to dovod ale muz udrie aby si tym nieco dokazoval, a to je rozdiel...

andypravdivy

Ked udrie zena chalana berie sa to ako žart,vtip.Ked udrie chalan babu tak je to najvacsi tyran a nasilnik.Chalan nikdy nepoda trestne oznamenie aj keby mu baba dolamala ruky ale ked chalan da jednu facku tak je zrely na dozivotie ze?Baby uvedomte sa ide o nasilie aj vy ste nasilne nie len chalani,nehrajte sa na chuderky ked vas niekto udrie.A uz vobec nie ked ste ho vy udierali niekolko krat vo vztahu.

leninka

Nie som si istá, či by platil výživné. No viem, že má nejaké nevyplatené dlhy, tak si myslím, že zrejme by sa na to vykašľal... Už pri ňom neviem, čo je pravda, čo myslí vážne... Pri všetkom som na pochybách...

zuzkas

a ešte keď píšeš,že ani výživné by ti neplatil,keď tak minimálne...myslíš,že je to normálny,zodpovedný,milujúci otec a muž?nie,nechaj ho nech sa s ním iná trápi,ty a tvoje dieťa si zaslúžite krajší život!