Milujem manzelku nadovsetko ale stale mam chut na ine...

Príspevok v téme: Milujem manzelku nadovsetko ale stale mam chut na ine...
peter_f

Ahojte,

mam 33r, s manzelkou sme zobrati 6 rokov a mame sa velmi radi, naozaj ju lubim.

Vobec na seba neziarlime a casto chodim von len s kamaratmi. Ked pijeme mam strasnu chut na ine (mlade = 18-22r) baby. Dvakrat sa mi uz stalo ze som ju podviedol :((

Som vzdelany, dobre zarabam, nie som ziadny vymetenec ale neviem si pomoct...cim viac ju lubim tym viac mam chut (sexualnu) aj na ine. Co robit, ste niekto na tom podobne ?

GiovanniX

este ze mas odvahu to sem napisat,nejdem ta poucovat,ale ked ja mladsi od teba sa viem ovladat a to nemam ani priatelku a nepretahujem kadejake baby,tak aj ty by si sa mal vediet ovladat,uz len preto,ze mas zenu doma.
Nerob to,co nechces aby robili iny tebe,takze raz sa ti vsetko zle vrati,pamätaj...

Sue..

pises,ze nie si vymetenec,ale sorry podla mna si...kedze dokazes primitivny pud nadriadit nad rozumum a uctu k svojej manzelke...to,ze si vzdelany a dobre zarabas je ti na dve veci,kedze sa spravas ako nejake zvieratko kt.si potrebuje ulavit a Adam ma pravdu nerobis hadru len z tych bab,ale hlavne zo svojej manzelky..

peter_f

Pozriet sa do oci ?

Lebo je to uplne o inom, tie ulety (zeny) pre mna neznamenaju vobec nic, su to pre mna len (damy odpustia) uplne handry, a ide o sexualny pud, nic viac, nic menej.

AdamKrt

Podla coho sudis, ze nie si vymetenec ? Povedal by som, ze nemas dobry odhad...

Existuje nieco ako rozum a vôľa...

POPOLUSKAAA

Podla mňa je to o pevnej vôli a ked ju tak lúbiš ako hovoríš tak by si vedel odolať ale ako sa jej dokážeš pozreť do očí keď si ju podviedol?ja by som to nedokázala