prevod v banke

lost

mbank je zadarmo, najlepsia banka na slovensku :)
teda ak nepotrebuje clovek cezhranicne prevody..

je zadarmo, karta zadarmo, 3x mesacne vybratie z bankomatu zadarmo..

csob je drahe.. to je tusim 3.5 eur mesacne ci kolko ?
tb je drahe, to je 5 eur, alebo zlavy ak ma clovek vysoke prevody alebo je student..

tatrabanka ma velmi divny internetbanking, a tie haluze co tam chceli implantovat flash, no to je banka roka v istom slova zmysle :)

Katka1456

Ja by som šla radšej do banky na tvojom mieste. A inak tatra banka ma tiež internetbanking zadarmo. Mne to hneď aktovovali keď som oň bola požiadať v banke a ešte mi to aj vysvetlila ako s tým narabať. Dali mi čitačku a je to super vec všetko čo potrebujem si pošlem z domu.

lost

Ak chces surne poslat peniaze do INEJ banky ako CSOB, tak najrychlejsia cesta je vybrat z bankomatu z CSOB uctu (ak mas dostatocne limity) a potom vlozit hotovostne do banky prijemncu :)

lost

CSOB ma internet banking zadarmo..
myslim ze namiesto grid karty sa da aktivovat SMS kluc, to znamena ze po prihlaseni ti pride sms a v nom kod ktory opises do pocitaca (teda na ich IB stranku) a si prihlasena.
myslim ze IB ti vybavia do 24 hodin..

GiovanniX

ano musis ist do banky,osobne poziadat o internet baking,pristupove udaje dostanes hned a grid kartu,alebo citacku,kazda banka daco ine pouziva a aspon ja mam skusenost ze nefungovala to hned,ale len po par dnoch.Takze ak chces robit prevod surne,tak musis ist do banky,mozna aj cez telefon sa da,ale to som nepocul este

simonečka

a internet banking sa da aktivovat iba v banke ci da sa aj cez net nejako? a kolko stoji aktivovanie, neviete? v CSOB som..

AdamKrt

Ak nemas internetbanking, niektori operatori a banky maju MOBILbanking. Alebo nahlasovanie platieb cez telefon...