19 a nevie a nechce sa bozkavat

biba147

Nebud sisi. Ked sa ti to nepaci, tak to nerob. Radsej ho strat, ak je blb.
Velmi slusne, potichu, akoze zahanbene mu povedz, ze sa nerada bozkavas. Popros ho, aby to vynechal a dotykal sa ta tak, ako sa ti to paci a jemu tiez. Bol by fakt debil, keby ti nevyhovel. Ak ti bude hlboke bozky vnucovat (a cokolvek ine), je to vynikajuci indikator, ze to nie je spravny chlap pre teba. Vtedy si povinna sa na neho vykaslat! To je taky predpis.
Mozes mu navrhnut, ze po case sa mozete znova skusit bozkavat. Nech necha na teba, kedy. Mierne, nezne, s minimalne pootvorenou pusou, uplne plytko - len pery. Bez oblizovania ustnej dutiny vratane mandli (preboha!). Bez oslintania (preboha!!). Mozno tomu casom prides na chut. Mozno s tym prestanete, mozno bude aj on rad.
Je to fakt intimna vec. Neverila by si, kolko parov sa oddane miluje, miluju sa fyzicky k plnej spokojnosti oboch, ale bez bozkavania. Mnoho. Parov.

biba147

samanechcem, aj ja si myslim, ze sa mu to paci.

Ale je vela chalanov, ktorych bozkavanie ani trocha nebavi, povazuju si to za povinnost a beru to ako dan za to, ze sa dostanu dalej.

Ak sa bozkavat nechces, nebozkavaj sa, preboha ! Tak intimny prejav konat nasilu, brrrr. Povedz mu, ze sa nerada bozkavas a basta. Niekto zasa nema rad spenat. Ak toto neakceptuje, je to blb a vykasli sa na neho.

samanechcem

A neviete povedat ci ked mne sa s chlapom bozkavanie nepaci ci sa jemu moze?Moj pri mne vzdycha a ja pri nom nic.Nechce aby som prestavala ale ja toho mam po krk.Je moj prvy...

ta3

Didiklia, nepanikar, podla mna psychiatra nepotrebujes, ze sa nevies bozkavat, nic to, naucis sa to, nikto uceny z neba nespadol, ze sa nechces s nim bozkavat je asi preto, ze Ta nepritahuje, to je nozmalne tiez alebo preto, ze nie je volny a Ty sa nechces zbytocne namorat a potom byt nestastna je nielenze normalne, ale sluzi Ti to ku cti, ak to nechces, lebo Ti to nie je prijemne, ze na take bozky si nie zvyknuta, mozete ist na to postupne, nemusite sa hned tak rozvasnit, ze mate jazyky az v hrdle, postupne roztvaraj usta a skus jazykom robit to, co priatel a ked mas pocit, ze je to uz viac, nez zvladnes, tak jednoducho sa mierne odtiahni, pootoc hlavu, ked chytis dych alebo naberies odvahu, zase mozete pokracovat, myslim si, ze viaceri mali (ja tiez, ked malo dojst u mna k prvemu takemu bozku, mala som pevne stisnute pery) alebo maju podobne problemy ako Ty, mozno by pomohlo, keby ste sa o tom uprimne porozpravali

biba147

Ak to nechces skusat, nechaj tak, i tak še da.
Ak si v rozpakoch, lebo to nevies, tak sa uvolni, prehltni sliny, maj mierne pootvorenu pusu a rob nieco podobe, co on. Predtym nejedz pachnuce veci, nepi kavu, umy si zuby. Zuvacka je fajn.
Mozno tomu prides na chut. Ak nie, nic si z toho nerob. Je vela parov, ktore su spokojne s intimnym zivotom aj bez bozkavania. Ak ti je to neprijemne, proste to nerob. Len malo chlapov sa vie prijemne bozkavat.