Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kedy svadba?

zenuska

To priezvisko budes asi musiet zachranit ty:) Brat mojho ocka ma len synov, takze nas je dost, ale ja som taka ockova, tak som si chcela nechat nase meno, som nanho pysna, som rada, ze som ich.

ojka

zenuska, hej, hej, stále sú spolu.... aj ich rodiny v pohode vychádzajú, chodievajú sa navzájom navštevovať (: tiež mi to prišlo také "zaujímavé", ale keď to mladým tak vyhovovalo, tak ako si zariadili, tak teraz majú (:
my sme doma tiež inak samý babinec, vlastne v celej rodine je viac žien ako chlapov, tak som zvedavá, kto bude zachraňovať to naše priezvisko :D

zenuska

jajka, ja som len nechcela, aby nase priezvisko zaniklo... Sme same sestry. Na manzelovo priezvisko som sa ale tesila a predstavujem sa jeho priezviskom, nikdy som nemala problem si nanho zvyknut...

ojka a su este spolu? Vynimka sice potvrdzuje pravidlo, ale ja osobne neverim na vztahy, ktore zacnu kvoli "nehode".

jajka001_

tiez som si chcela nechat aj svoje povodne priezvisko, nejak som si nevedela predstavit, ze sa budem zrazu volat inak, akoby som bola niekto iny. ale nakoniec som to spravila klasicky, zvykla som si na nove priezvisko, a akoby dievca s tym priezviskom , co som mala predtym, to je pre mna uz akoby niekto iny, je to ina etapa zivota.

ojka

sestra sa vydávala po 4 rokoch chodenia, ale zasa mám kamarátku, ktorá to zobrala trošku z opačného konca :D najprv si s budúcim priateľom "urobila" bábo, potom začali spolu chodiť, potom bývať a nakoniec bude svadba (: a to všetko za 1,5 roka (-:O nuž šikovní....

lost

Neda sa to urobit tak, ze sa obaja dohodnu na nejakom novom spolocnom prezvisku? :)
napr Smith :D alebo ine co sa obom paci :)

zenuska

My sme sa brali po piatich rokoch spoluzitia. O ruku ma poziadal on. Sme spolu uz takmer 8 rokov, z toho vyse tri ako manzelia. Uvazujeme o dietatku. Co sa tyka priezviska - nechala som si svoje dievcenske a pridala manzelovo. Bez pomlcky.

bibi123

my "chodime" spolu skoro 9 rokov, kedze uz spolu zijeme vela rokov, dohodli sme sa, ze sa vezmeme pred tym, nez budeme mat babo, aby malo v rodnom liste rovnake priezvisko. Ale velmi sa mi nechce do spolocneho priezviska, lebo priatelovo je uplne hrozne, krkolomne

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.