Priateľ chce aby som schudla

Príspevok v téme: Priateľ chce aby som schudla
telo

ahojte. Mám 17 a s priateľom sme už vyše roka. Keď sme sa zoznámili bola som dosť chudá a jemu sa to páčilo , lebo je on na také štíhle. Predtým som ale dosť chudla, až to prešlo k vracaniu. Schudla som na 43 kilov. Ludia mi začali dohovárať, a s pomocou kamátok som sa začala zase normálne stravovať. Niekdy vtedy som ho spoznala.Dosť mi pomohol aj on, hovoril mi aká som štíhla že rozhodne chudnúť nepotrebujem.Časom som ale pribrala na (podľa väčiny normálnych) 51kil a mám pocit že priateľovi sa už nepáčim.Už mi aj párkrát naznačil že by som zas mala schudnúť. Neviem čo mám robiť, bojím sa že ak zase začnem chudnúť , už to nezastavím. Pridávam sem aj moju fotku ako vyzerám teraz. čo mám robiť?
www.sendspace.com

Tyshka

ked ta miluje abo miloval len kvoli tomu ze si bola stihla,,mimochodom ja si myslim ze pre chlapcov je skorej ani neze moc silna ale taka akurat coje dobre na stihle chytat kosti? mne napriklad moj chalan mi pomaha priberat cekom to ide nestazuje sa vobec skorej mi hovori ze ekd priberem trocha aj kolko chcem budem vyzerat zivsie vie zemam problemy spribratim ale miluje ma taku aka som ne taku aku chce zomna urobit!to neni chlap toje nezrely clovek ktory si vyuziva babu!a mas super postavu!!!nemas sa zaco hanbit!zadne schudnutie to robi aj zle mozes ochoriet a ked si aj vracala viem ocom nechci byt kvoli tomu v nemonici!!a chodit na vysetrenie..:)

ksks

no máš športovú postavu, vyšportované stehná, ploché brucho čo ty baba chceš, mne sa síce páčia modelkovské typy, ale vyšportovaná ženská postava tiež nie je zlá...nechudni!!! a priateľa kopni do zadku

slniecko585

No pravdupovediac mne sa tvoja postava nepaci. Mas mohutne stehna a aj brusko mas trosku vacsie. Okrem toho tvoja postava vobec neposobi zensky. Ale tiez si myslim,ze chudnut by si nemala. Aj ked brusaky si k tomu svojmu cviceniu pridat mozes :)

ali20

tvoj priatel je riadni chuj...pre tvoju postavu by som zabijala a myslim,ze nie som sama...v ziadnom priapade ho nepocuvni a najma ak mas strach,ze by si sa dostala do tazkosti....mu odkaz,ked ti nabuducepovie nech ide schudnut on 10 kg ze ma zadok ako velryba,alebo ked je chudy tak mu powedz drahy priber bojim sa, ze ta polamem....daj ty jemu troska komplexov....alebo mu powedz, ty mne daco vravis?kukni na seba:) a take....aj do mna raz dzubal moj priatel a ked chlapcovi povies, ze ma velku rit hned prestane dzubat do teba:D

macka26

zlatinko mas uplne peknu postavu, vobec nemusis chudnut... ani nic podobne, ak chces schudnut tak jedine kvoli sebe, pretoze padnes do kolotoca chudnutia a vracania a ked som to spravne pochopila, si spokojna sama zo sebou, tak to nerob.. a tvoj priatel je pravdepodobne dost nezrely, keby ta opustil kvoli tomu ze uz nie si anorekticka, to potom vas vztah stoji na zlom zaklade a mala by si sa poobzerat po inom...

bibba

normalna postava!!!! chuducka!!!! celkom pekna! brusko pekne, mozno akurat nohy... ale ved to mame skoro kazda tak. radsej nechudni lebo budes v hornej casti tela moc "skostnatela"

Iveta Michael

budem úprimná...nemáš nejakú nadváhu ale také 2 kilečká môžeš zhodiť. Ale zas nie za každú cenu,ak to sama nechceš...ale možnože to aj sama chceš..a nielen priateľ,však? :))

marushik

moja...mas postavu z mojich snov ako by som chcela vyzerat! Neurob opät chybu a nespadni do toho pekla znovu. Viem o com hovorim...;)