lubrikacny gel

Príspevok v téme: lubrikacny gel
peter pan

zdravim,
s priatelkou sme skusali uz viacere ale vzdy sa nasiel nejaky problem, hlavne priatelka je trochu citlivejsia tam dole a tak ked sme kupili gel s chladiacim efektom bolo jej to neprijemne, tak sme kupili gel s hrejucim efektom, z neho zase byvala podrazdena. potom sme zase kupili nieco ine a ten pre zmenu po chvilke stratil svoju klzavost...
vedel by niekto poradit nejaky kvalitny lubrikacny gel?
asi najlepsie bez prichuti a efektov a hlavne aby dobre klzal.

babuchaa

Erectan intim gel :) tiež mám na takéto veci vyššiu citlivosť a niektoré mi vyslovene vadia, erectan gel mi veľmi vyhovuje, po každej stránke

konvicka5

Naozaj dobrý lubrikant je Erectan intim gel my ho používame pretože mi niektoré nevyhovovali,ale tento je taký hebučký a je aj na stimuláciu a aj prekrvuje čo mne vyhovuje.Skús mrknúť

joppo

Moja partnerka testovala gel ktorý by jej bol príjemný a mala aj lepšiu citlivosť na tých správnych miestach.Po niekoľkých neúspešných pokusoch si konečne vybrala Eractan gel neboljej nepríjemný nesťažovala sa a bola dokonca vzrušenejšia ako obvykle.

peter pan

ok, dakujem za radu.
no ked my kondom nepouzivame a gel pride na rad vacsinou len pri pouzivani erotickych hraciek.
predpokladam ze pri nich by tiez mohlo nastat iste poskodenie, kedze byvaju tiez zo silikonovych materialov.

AdamKrt

Chod do sexshopu, poradia Ti. Alebo do lelarne. Ak je priatelka citlivejsia, tak skus nejaky neutralny, pripadne s Aloe Vera, ci probiotikami alebo TeaTree olejom.

Tie lubrikanty su vacsinou na baze tusim glycerolu, na vodnom zaklade... Vysychaju rychlejsie. Nenarusaju kondom. Su aj ine - silikonove, tie dobre mazu, ale narusaju kondom. Prevazne sa pouzivaju na analny styk.