vypadavanie vlasov

Príspevok v téme: vypadavanie vlasov
hillary

ahojte chcem vas poprosit o radu zacali mi strasne padat vlasy ale povedala by som az extremne, padaju mi normalne po prapenoch kupila som si ducaray kozmetiku - nepomohlo cenu radsej nejdem ani spominat, takze dostala vytknute ze to moze byt z mojej stravy , kedze jem v podsate stale to iste dookola tak mozno je to naozaj pravda a nieco mi chyba tak by som vam chcela uviest dva moje vzorove jedalnicky a ak je tu niekto kto sa tomu rozumie mohol by mi povedat co nejem a mala by som a z coho to moze byt takze tak

ranajky : jogole light , 2 PL musli nestle jogurtove, 2 PL ovsakov

obed : kuraci rezen obaleny vo vajicku , dva kopceky ryze zelenina wok

olovrant: ked je tak cerealky alebo opat jogobelu ligt , vcera som mala termix, alebo ovsena kasa bona vita , olovrant ale nie je u mna pravidlom

vecera to iste co na obed ale ryzu bud ziadnu alebo iba jeden kopcek

, takze toto jedavam skoro stale dookola samozrejme maso obmienam s tym ze niekedy sote kuracie so sezeleninou alebo casto si robievam tmave cestoviny bud spagety alebo tie veci zatocene s masom alebo spagety s tuniakom a kecupom , plus jedavam casto ryby ryby na obed losos a tak ,

takze a teraz co nejedavam vobec je ovocie , pecivo, zemiaky tiez velmi malo kedy tak za dva mesiace dva krat ,

zeleninu jedavam aj salaty aj ako prilohu k jedlam

takze neviem ja vam budem fakt za kazdu radu povdacna prosim poradte